Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi konfigért ti mennyit...

Az alábbi konfigért ti mennyit adnátok minimum, mennyit maximum és szerintetek melyik az az ár amivel biztos el lehet adni? Persze gondolom 1 Ft-ért biztos elmenne de rendes árra gondoltam

Figyelt kérdés

én már annak örülök ha 30-ba el lehet adni.

Konfig:

Alaplap: Asus P5QPL-AM még 2 év gari

CPU: DualCore Intel Celeron E3300, 2500 MHz LGA775 erre is 2 év

RAM: 2x Kingmax 1024MB DDR2 800Mhz élettartam garancia

VGA: Sapphire ATI RADEON™ X1550 512MB DDR2 128bit PCI-E

Táp: 300 wattos táp gép másik oldalán van a neve majd megnézem

HDD: WD blue caviar 250gb satás, samsung 120gb ata, seaget 40gb ata mindegyik 100%

van benne asus dvd író de ez szerintem ma már semmit se ér


a vga-n Arctic Accelero L2 Pro hűtő van a ramokon Arctic Ram Cooler Pro hűtő van és mindegyik hdd-t hűti egy-egy Kolink KKCHD01B nem nagy számok de kicsit hűvősebb


nem valami erőmű de de cod6 még low grafikán megy vele átlag 50fpsel laggolni nem laggol. szóval el lehet vele játszani ha valaki nem Full HD-ba akar játszani. Ahogy mondtam már nekem 30e. ft is megfelelne :D


2011. nov. 11. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha valami normális táp van benne kb 25-30ezer

garancia miatt +5ezer

2011. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
holnapra megnézem és leírom :D de szerinted van még olyan aki igényt tart egy ilyen gépre vagy nehéz lesz eladni vagy hogy most lesz karácsony kicsit könnyebb lesz?
2011. nov. 11. 22:10
 3/4 A kérdező kommentje:
megnéztem és kiderült hogy nem is 300 hanem egy 420wattos táp van benne de viszont eléggé noname-nek tűnik LC-Power vagy mi de szerintem ehhez a géphez ez bőven elég
2011. nov. 12. 13:23
 4/4 A kérdező kommentje:
2011. nov. 12. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!