Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer konfigurációnak tökélete...

Gamer konfigurációnak tökéletes lenne?

Figyelt kérdés

a grafikai teljesítmény megszállottja vagyok, bár a játékélményt sem szeretem elhanyagolni. Mivel a gépem már nem tudja megfelelően teljesíteni az elvárásaimat ( játék, multimédia) beszeretnék ruházni egy újra. Nagyon hosszútávra gondolkodtam később talán egy vga csere lenne, bár ha hasonló áran tudtok jobbat, azt is szívesen meghallgatom

[link]


2011. nov. 12. 00:35
 1/7 Heckler ***** válasza:
A 2700k szerintem pénzkidobás, főleg, ha emiatt a videokártyára kevesebbet költesz. Bőben elég lesz a 2500k is, a maradék pénzt meg költsd egy erősebb videokártyára. Így a vga-limitet borítékolom neked, tökmindegy, milyen felbontáson.
2011. nov. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, a tanácsodat megfogadom
2011. nov. 12. 00:43
 3/7 anonim ***** válasza:

650W-os táp felesleges, egy 500-550es is elég, és már 10k-t spóroltál.

i7-2700K...gmer gépnem végképp felesleges, max i5-ös kell bele (bár még az is bőven sok)...és ráadásul kb feleennyibe kerül (és egy 2500K is elég hosszútávú befektetés)

Merevlemezen meg elgondolkoznék most, mert ugye baromi drágák.

Videókariban az 560Ti tökéletes, bár ennyiért akkor már lehet inkább egy HD6950-est vennék.


Jelen esetben sztem ez így erősen pénzkidobás, amirá rátesz a thaiföldi árvíz és a sz@r forint is egy lapáttal.

Olyan 100k-t lehetne spórolni ezen a gépen, és abból a 180-200k-ból is kijönne egy kompromisszummentes gép.

2011. nov. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha a videokártyát kiveszem a konfigból akkor az ára 170e lenne. esetleg tudsz helyette ajánlani másikat? a végösszeg max 280 körül legyen, de az sem baj ha lejjebb lesz
2011. nov. 12. 00:47
 5/7 Heckler ***** válasza:
Egy HD6990 mellett sincs processzorlimit, szóval ezért is mondom, hogy hatalmas pazarlás a 2700k. A 2500k ugyanúgy szorzózármentes, a hyperthreadingnek meg játék alatt semmi haszna, azért nem éri meg a plusz pénz az i7-esért.
2011. nov. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a segítséget, látom még van min változtatnom, és úgy néz ki ha megteszem jobban is járok
2011. nov. 12. 00:49
 7/7 A kérdező kommentje:

amit eddig cseréltem az összeállításban: táp: chieftech ctg-550

cpu: i5 2500kk

vga: gigabyte radeon 6970

2011. nov. 12. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!