Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptop hűtőt javasoltok?

DaPe kérdése:

Milyen laptop hűtőt javasoltok?

Figyelt kérdés

2 éve használom az alábbi típusú laptopot:


[link]


Az a tapasztalatom, hogy ha egy kicsit is le van terhelve a gépem, nagyon megnöveli a hűtőventilátor teljesítményét, de így is nagyon forró a laptop burkolata (leginkább a touchpat, meg a tőle balra eső része, ott a winchester). És ilyenkor nagyon zajos a ventilátor.


Arra gondoltam vennék hozzá egy laptop hűtőt, de ebbe nem vagyok annyira jártas. Szeretnék kérni egy kis segítséget: Milyen laptophűtőt vegyek a gépemhez? Melyek a megbízható márkák, hol tudom őket olcsón beszerezni, stb.


Illetve, ha tud valaki javasolni egyéb karbantartási, beállítási ötleteket adni a gépemhez (alkatrészcsere, konfigurálás, stb.), szívesen fogadom azokat is. Előre is 1000 köszönet!


2011. nov. 13. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Király laptop. Nekem is hasonló volt de most cseréltem le egy Asus-ra. De attól még nagy császár vagy Kérdező!
2011. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ilyet vettem lassan fél éve, tökéletesen megfelel a célnak, jól bírta a nyári kánikulában az egész napos munkát, nem noname (Logitech) és az ára is korrekt: 6000-ért rendeltem.
2011. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak a link maradt le: [link]
2011. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet! A cikkben azt olvastam, hogy 15,6 colos laptopig ajánlott. Az enyém 16 colos. Kérdésem az, hogy ennél a hűtőnél mennyire lóghat túl a gépem? Esetleg valami méret adatot tudsz küldeni a hűtőről?


Az én laptopom: Méret, súly: 247,5 (széles) x 374 (mély) x 35 (magas) mm, 2,5 kg

2011. nov. 13. 15:21
 5/7 mate0117 ***** válasza:

logitechet nem vegyél mert egy forumon mindenkinek egy idő után nagyon zajos lett...

nekem egy cooler master em van és nagyon jó....

bár tervezek venni egy erősebbet...

[link]

ilyenem van bár akk még csak 3500 volt :/

[link]

ilyet akarok :)

2011. nov. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utóbbi link tetszik(Cooler Master NotePal E1 R9-NBC-23E1-GP)! :) De még mindig bajba vagyok a méretekkel! Úgy látom, hogy erről még éppen ne lóg le. Mit gondolsz: egy max. 15,6 colos laptopra tervezett hűtőre ráteszek egy 16 colos laptopot, mennyire férhet el rajta? Vagy mennyire lényegtelen az ilyen kicsi eltérés?
2011. nov. 13. 15:55
 7/7 mate0117 ***** válasza:

teljesen jó....

az semmit nem jelent...

2011. nov. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!