Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan vásároljak okosan...

Hogyan vásároljak okosan videókártyát?

Figyelt kérdés
Mik azok a szempontok amiket figyelembe kell venni?? (foglalaton kívül) Mit kell nézni hogy a leghatásosabban kihasználja az adott PC? Honnan tudom hogy a processzor mennyire bírja kihajtani a VGA-t? Írjátok le részletesen, köszönöm! (a hasznos válaszoknak megy a zöld kezecske) :)
2011. nov. 15. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább írd le hogy milyen gépbe akarod rakni, és hogy mennyit szánsz rá, és megmondom neked melyik a legjobb.

Gyorsabban végzünk.

2011. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én általánosságban szeretném tudni,ahogyan a kérdéseket is feltettem. :)
2011. nov. 15. 18:43
 3/6 S. Péter válasza:

Fontos hogy mien processzor van a gép be, mennyi ram, Mien alaplap, És úgy már lehet válogatni a videó karik között.

Mert hiába veszel 30000 forintos elég erős videókarit ha a gép önmagába gyenge mert, fontos hogy minden 1 szinten pörögjön a PC be.

2011. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És milyen értékeknek kell hogy kb egy szinten pörögjenek?Melyek azok? Processzornál melyik értéket kell nézni? Az alaplapnál is melyiket? Illetve a Ram-nál is?
2011. nov. 15. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha azt várod hogy ezt így konkrétan mindenre vonatkozóan leírja neked valaki, arra szerintem várhatsz, mert itt annyi dolog van hogy azt elmagyarázni egy hozzá nem értőnek nem kis feladat.
2011. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg lehetne próbálni :)
2011. nov. 15. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!