Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó játékra ez a masina?

Jó játékra ez a masina?

Figyelt kérdés

[link]


mondjuk mediumon menne úgy a mai játékok? pl COD MW3 meg ilyenek?


2011. nov. 16. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:

A COD talán menne mediumon mert annak nincs nagy gépigénye, de a többi új játék inkább low grafikán, talán...

Laptop nem játékra való.

2011. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a kijelentés, hogy a laptop nem játékra való, ez egy butaság. Ennyi erővel azt is lehetne mondani, hogy az asztali PC nem játékra való, inkább vegyél PS3-at egy Xbox 360, mert ezek játékra valók.Viszont játékra nem szabad olyan laptopot venni amelyikre csak 1-2 év garit adnak.Csak olyat vegyél amire 3 év garit adnak.
2011. nov. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! És mért nem játékra való??? Alienware,Razer Blade? Persze értem hogy eredetileg nem ez a funkciója de attól még már ma gyártanak játékra kihegyezett laptopokat. És miért fontos a 3 év garancia?
2011. nov. 17. 08:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó ha van a laptopra 3 év gari.

Amúgy igen van kimondottan játékra tervezett hordozható gépek is csak nem ilyen árfekvésben.

2011. nov. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont ugyanazért, amiért bármi másnál...ha elromlik, garanciálisan javítják. Attól függetlenül, egy 3 év garis laptop is lehet szar, amit félévente gariztatni kell.


Az hülyeség h nem játékra való, ugyanúgy használható mint egy asztali gép, annyi a korlátja hogy asztalihoz képest jóval drágább és gyengébb teljesítményt nyújt.


De ebben az árfekvésben nem találsz igazán jó laptopot...sztem játékhoz minimum egy GT540M kellene...kb 2x erősebb ennél, de még akkor is gyengének számít egy asztali középkategóriáshoz képest....de sztem az kel ahhoz hogy ne 800x600ban és low-on futtas játékokat, hanem medium körül.


Én úgy nézem, hogy 3-4 éve ennyiért vettem laptopot, és az akkori játékok is low-medium körül mentek (hangsúlyozom, 4 éve)...az utám meg tényleg csak csutkára lebutítottan lehetett játszani.


Lényeg h mai játékokat elvihetné medium körüli beállításon, de tényleg inkább csak ilyen néha játszós embereknek jó, asztali gép ebből a szempontból sokkal erősebb.

2011. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!