Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van 30 ezrem valamit lehetne...

Van 30 ezrem valamit lehetne kezdeni ezzel a gépel? Hogy vigye a játékokat Intel Celeron Dual Core 2,6 GHz processzor :: 1GB DDR3 memória :: Intel G41 chipkészlet :: 250GB 3,5” SATA merevlemez :: DVD-RW :: vga integrált

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből nem igazán, a RAM is kevés, rendes videokártyád sincs, és CPU is kéne. De mivel egy valamire való CPU alá erősebb alaplap kell, így azt se úsznád meg. Na meg a tápot, kétlem, hogy ami ezt a gépet meghatja, képes egy mai játékos forma gépet kiszolgálni.
2011. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyiből még lehet fejleszteni.

Pl az 1GB RAM-ot eladod és teszel bele helyette ilyet:

[link]

Vagy akár benne is hagyhatod, de én eladnám.


Ha valami gagyi táp van benne akkor vegyél bele egy ilyen tápot:

[link]


Meg egy ilyen videókártyát:

[link]


Ez a RAM+Táp+VGA együtt 31ezer. Ha eladod az 1 GB-os RAM-odat 30-on belül simán megúszod, és sokkal jobb lesz a géped.

2011. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Írd már le pontosan hogy milyen az alaplapod és a tápod.

Csak hogy biztosan kell e új táp, és a RAM + VGA amit fent ajánlottam tutira jó e bele.

2011. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy itt vehetem meg a dolgokat [link] mert akkor a garancia nem érvényes
2011. nov. 19. 14:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor ezt jól elcseszted, mert abban a boltban kb 5-6ezerrel drágábban jönnek ki ezek a dolgok.

Csak úgy jönne ki, ha normális tápod lenne, és nem kell venni csak RAM-ot és VGA-t. De azt még mindig nem írtad le hogy milyen tápod és alaplapod van, hiába kértem.

2011. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem értek nagyon hozzá hol kell megnézni?
2011. nov. 19. 16:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Tápot sehol sem tudod, csak úgy ha leveszed a gép oldalát és elolvasod ami a tápra van írva.

Az alaplapot pedig úgy ha letöltöd ezt a programot:

[link]

Feltelepíted, és a Motherboard-nál kiírja milyen lapod van.

2011. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
le van ragasztva patricával az oldala és nem lehet leszedni (mert a gari) a gépet 60 ezerért vettem :(
2011. nov. 19. 17:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor passz... vidd be a boltba hogy fejleszteni akarod, és ha szerencséd ért hozzá az eladó és nem akar átbaszni.

De én így hogy segítsek hogy alig tudok róla valamit, ráadásul csak egy vacak drága boltból lehet alkatrészt választani?

2011. nov. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!