Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes lecserélni?

Érdemes lecserélni?

Figyelt kérdés
Van most egy ocz agility3 ssd-m.Érdemes lenne lecserélni egy vertex-re?Vagy esetleg valamilyen más ssd re hasonló árkategóriában?
2011. nov. 18. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem felesleg még ez is elég gyors.
2011. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alapba nem cserélném le csak van rá érdeklődő ki megvenné elég jó áron.És ha raknák hozzá pár ezret tudnék venni egy hasonló árfekvésüt.Csak nem tom melyikben gondolkodjak.
2011. nov. 18. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő SandForce 2281 vezérlős, bár az Agility elvileg a Vertex alá pozicionált, így van közöttük egy kis különbség, ami szerintem nem észrevehető a gyakorlatban...bár túl mélyen nem ismerem a meghajtók lelki világát (nekem egy Corsair Force 3-as van, ami elvileg nagyon hasonló az Agility 3-hoz). Persze ha néhány ezer rádobással tudsz venni Vertex 3-t, akkor megtehetetd, hiszen új lesz és picit jobb.
2011. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Legrosszabb esetben kellene rádobnom 10 ezret.Szerintetek érdemes?Bár ahogy én teszteket néztem azért a vertex sokkal jobban teljesített.
2011. nov. 18. 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha te úgy érzed, hogy megéri, akkor megéri! :)

Ha lenne 10k forintom, ami nem hiányozna a kasszából, akkor lecserélném egy újabb/gyorsabbra a jelenlegit....végülis a fő kérdés, hogy neked mennyire fáj 10k kiadása.

2011. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!