Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SÜRGÖS! Hogy kell bekötni egy...

SÜRGÖS! Hogy kell bekötni egy patás hdd-t? Eddig satás volt benne.

Figyelt kérdés
hdd, sata, data, merevlemez
2011. nov. 19. 10:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megfogod, és beledugod a megfelelő kábelt.
2011. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az alaplapból jön egy kábel a dvd meghajtóba és azon a kábelen van egy csatlakozó csak azt tudnám oda bedugni az lesz az?
2011. nov. 19. 10:47
 3/13 anonim ***** válasza:

Nézz itt szét:

[link]

2011. nov. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi ez jó de én most szeretném össze rakni majd hétfön veszek ilyen átalakítót
2011. nov. 19. 10:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha van a gépeden IDE csatlakozó, akkor arra rádughatod a széles szalagkábellel (80 eres legyen). Ha már van a rendszerben egy pata-s optikai meghajtó és csak 1db ide csatlakozó van, akkor köthetőek egymás mellé is (egy ide kábelre 2 eszköz köthető), de figyelni kell a jumperek állására. Általában a HDD a 'master' és az optikai a 'slave' meghajtó. A közös kábelen függő egységek egy időben nem használhatóak (a vezérlő váltogat közöttük), így lassulással lehet számolni ha a közös kábelen lévő eszközöket egyszerre akarjuk használni...
2011. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia egy képet az alaplaprol tudnál mellékelni?:
2011. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
na ezt a választ vártam köszönöm szépen nagyon jólés értelmessen megfogadtad csak annyi nem jött át hogy akkor a jumper a masteren álljon vagy sem? 4 oszlop van és a másodikon áll a jumper azt irja, hogy cable select az egyes olszlop pedig master=on slave=off na akkor most melyikken álljon mert a dvdm az ide kábeles csak arra tudom kötni
2011. nov. 19. 11:08
 8/13 A kérdező kommentje:
2011. nov. 19. 11:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a vinyónál Master és az ODD-nél meg slave vagy cable select legyen
2011. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
így lesz a fasza :)
2011. nov. 19. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!