Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet h bioszt kell frissiteni...

Ray95 kérdése:

Lehet h bioszt kell frissiteni h a proci t nem ismeri fel? De a betõltènél kiirja az adatait.

Figyelt kérdés

Az lenne a.kèrdèsem h Fujitu-Siemens D1521- es alaplapom van ( kaptam ) ès egy p4 es 1.5 ghz proci van benne de amikor elindîtom kiirja:Patch for installed CPU not loaded please run the bios flas update

nem eröségem az angol (németes vagyok) ès amikor bekapcsolom kiirja ezt ès van mèg 2 választási lehetöség. Van h F1(resume ) ilyenkor elkezd tölteni de egy csí a bal felsö sarok ba elkezd villogni ès amikor betöltött azt ija nem lehet a windows t betölteni ( ilyenkor lehet csökkentett mod stb közül vàlasztani )ilyenkor semelyik nem jo mindegyikkel csak ujraindul. a 2. lehetöség pedi a biosz beàllitasok.

ha ujrarakom a gèpet akkor jó lesz?

bocsànat h ilyen hosszú lett de csak igy tudtam leirni.

a vàlaszokat elöre is kõszönöm.

üdv


2011. nov. 20. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Segítenék neked, csak nem értem a kérdést! Javítsd e szerint:

MAGYAR HELYESÍRÁS SZABÁLYAI!!! És ami még fontos: használj írásjeleket! Sajnos így nem értem a kérdést...

2011. nov. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szóval van 1 Fijitu-Siemens D1521- es alaplapom

.És amikorbekapcsolom kiirja.:kiirja h fricciteni kell a bioszt ès tovàbb tudok menni a az F1 el, de ott azt ìrja ki h csökkentett modban lehet meg normàl modban inditani a gèpet. de sehogyse akar beindulni az oprendszer. Hogyan tudnám èletre kelteni? Lehet h a bioszfrissítèssel jó lenne

de az nemtudom h hogy kell

2011. nov. 20. 02:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd újra az oprendszert! :)
2011. nov. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi ènis erre gondoltam
2011. nov. 20. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!