Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek? GTX570 vs...

Mi a véleményetek? GTX570 vs HD6850. Mekkora a teljesítménybeli különbség a két kártya között? Megéri a plusz költséget az nVidia VGA?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Még csak egy árban sincsenek. Újabb elmés összehasonlítás.
2011. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

különbséget itt megtudod nézni: [link]


ha van rá pénzed akkor megéri : ) de talán ezt még nézd meg [link]

2011. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy mondják, nem egy ár és teljesítmény kategória.


Attól is függ milyen a géped többi része, milyen felbontásra kell, stb....de sztem nézegess HD6950/6970-eseket is, azok is elég nagy teljesítményt adnak.

2011. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Én nem vennék nvidiát. A GTX560 Ti az egyetlen értékelhető kártyájuk ebben a generációban, és még az sem áll konkurencia nélkül.


A Hardwarecompare pedig egy különbségek kimutatására keljesen alkalmatlan oldal. Erre inkább teszteket érdemes nézni, abból is szerintem a techpowerup a legjobb:

[link]


Mivel egy sokkal drágább kártyáról van szó, természetesen jóval erősebb is, de nekem elég kompromisszumos megoldás.

2011. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Abban egyetértek hogy jelenleg elég sok esetben jobb vétel az AMD. Abban is hogy a GTX560Ti remek kártya, de ott van még a GTX580 ami szintén remek csak annyi a baja hogy drágább mint kéne hiszen kb 10% ver teljesítményben a HD6970-re, de árban azért többet.

Amúgy ha ilyen téren gondolkozol akkor HD6950/HD6970.

2011. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A két kártya nem is egy árkategória, szakadék van közöttük, semmi értelme összehasonlítani őket.

A GTX570-nel a HD6950 2GB van egy szinten:

[link]

És még olcsóbb is nála, itt van pl ez:

[link]


A GTX570 árában már kb HD6970-et is kapni, ami el is veri.

Én mindenképpen valamelyik Radeont ajánlom, HD6950 vagy 6970.

2011. nov. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Első válaszolónak üzenem, hogy nem összehasonlításról van szó!! Csak is kizárólag kíváncsi vagyok a két kártya közti teljesítménybeli különbségre.

Nem szerettem volna teszteket nézegetni,össze hasonlíthatni. Hanem nálam sokkal jobban hozzáértő emberek véleményére vagyok kíváncsi.

Ettől függetlenül köszönöm a kommenteket,és a linkeket is.

2011. nov. 21. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!