Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Monitorcserénél a cserélendőve...

Monitorcserénél a cserélendővel minden műszaki adatának egyeznie kell az új monitornak? Úgy értem, az alaplapnak, videokártyának van ehhez bármi köze vagy nem befolyásolja?

Figyelt kérdés

Ehhez tök vagyok.

Ti melyiket választanátok? Samsung SyncMaster E1920 NW 19" vagy DELL E1709W 17"? Eddig 19"-es monitorom volt, de a DELL nekem a minőség csúcsa. Ti mit gondoltok?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


2011. nov. 22. 00:48
 1/4 anonim válasza:
Nem befolyásolja.. De sztem valami fullHD moncsit vegyél =)
2011. nov. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Dell a minőség csúcsa? Ujjujj...


Nem vennék már semmit, amin nincs digitális csatlakozó és LED háttérvilágítás, a 3 napos pixelhiba-garancia meg magától értetődik, anélkül nem tudok komolyan venni egy gyártót.

2011. nov. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Samsung, a dell szar :D
2011. nov. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább Samu ebben a kategóriában, a minőség csúcsától a Dell messze van, ezt a jelzőt inkább az Eizo-ra lehetne mondani.
2011. nov. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!