Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik a mikrofonom...

Miért nem működik a mikrofonom, ha a felvétel pedig igen?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,h csatlakoztattam a mikrofont a géphez,és még sem tudom használni beszélgetésre.

Elolvastam rengeteg kérdést itt is, a google-ba is,mindent végígcsináltam,odáig eljutottam már,h működik,hiszen kipróbálom a hangrögzítőt,és vissza tudom játszani a hangom,de nem fogadja el semmilyen beszélő program.

Ott kezdődött az egész,h nem tudtam a hangerőt meg sem nyomni,h beállítsam, most már az sikerül,és hiába van kipipálva a mikrofon,és semmi sincs lenémítva,azt egyszerűen nem jeleníti meg.

Mit tudok tenni,h jó legyen?

Hiszen szólni szól,de a mikrofon fül a beállításoknál el van halványulva,mintha nem is lenne.

Köszönöm



2011. nov. 22. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű dolog... Dupla klikk a tálcán a hangszabályzóra, ott Tulajdonságok, minden típust engedélyezz, ekkor megjelenik egy csomó csúszka. Megkeresed a mikrofonét, alatta az elnémítás be van pipálva, te szedd ki a pipát és húzd a csúszkát majdnem az aljáig kb. 10%-on legyen. És már OK...
2011. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs, nem olvastam el az egészet. Menj a Vezérlőpultba és ott kell lennie a beállításoknak. Minden ami a hanggal és a mikrofonnal kapcsolatos, ott állíthatod be. Biztos, hogy a Piros foglalatba dugtad a mikrofon csatlakozóját? A hangbeállításoknál nézd meg, talán a piros foglalatra nem a MIC IN van állítva.
2011. nov. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen biztos,hogy jó helyre dugtam be....., nem egyszer megnéztem és mondom, hogy a gépen lévő hangrögzítőt ha használom,akkor működik,tudok beszélni,vissza is hallgattam,tökéletes!

Mégis a vezérlőpult-audio beállítás-ál,nem engedi a csúszkákat sehol sem,csak a felvétel-nél,a mikrofonnál semmit nem enged állítani.

Tudsz segíteni?

Nem értem mi a gond,mikor a mikrofonnak nincs baja,géppel kapcsolatban van,hisz hallom amit felveszek,mégis ha beszélő programon használnám, nem hall a másik.

2011. nov. 23. 18:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem volt ilyen problémám, így nincs ötletem. Esetleg frissíthetnéd a hangkártya driverét, talán segít.
2011. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!