Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gép indításakor se kép se...

Czvand kérdése:

Gép indításakor se kép se hang, alaplapra gyanakodom?

Figyelt kérdés
3 hónapja vásároltam egy asztali gépet (Úgy lett összerakva), azóta csak a gondjaim vannak vele. Ma betelt a pohár. Rá pár napra már winyót kellett benne cserélni, aztán egy hónapig bírta remekül és azóta mikor futott a Win xp néha gondolt egyet és mindig be fagyott, ilyenkor kicsit megemeltem és elengettem, na ezt imádta és tovább ment! Ma reggel pedig megadta magát! Vagy 5 oldal megnyitva és egyszer csak se-kép se hang (monitoron, , no signal, , ) ezt 2szer megcsinálta egymás után és vége --sötétség-. :- ( ujraindítottam, de dotvábbra is ez a szitu áll fent! Na már most mi lehet a gond? Ezert is vagyok itt mielőtt még feleslegesen megkeresném az eladó számtechnikai boltot és tetlegessé fajulna ez a vásárlás! Mivel eleget futkoztam ez miatt már. Köszi fiúk&lányok előre is.
2011. nov. 23. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:

hiba jelző hangok? hány sípolás és milyen volt ezeket megnézhetet google.hu-n. ezek jelzik mivel van gond.


ha hang sincs akkor nem tudom..


a monitorral van gond vagy a géppel? vidd el a gépet a boltba rakjátok ott össze és ha nem megy akkor kérj másikat garanciára hivatkozva ha megy akkor a monitor b*szakszik.

2011. nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Üdv!


Ez az egész történet így igen rosszul hangzik.


Vágd a fejükhöz az egészet, hogy mégis mit képzelnek???


De sokféle baja lehet sajnos.


És csak halkan teszem hozzá, hogy én már elég sok gépet raktam össze és adtam el és baj még egyikükkel se volt.


Szóval a bolt nem lehet a világ leglelkiismeretesebb helye...

2011. nov. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 csacsi2 ***** válasza:
Ez nem egy házibarkács kategória lesz sajnos. Szerviz lesz belőle. Valamiért olyasmi mintha túláramot kapna, különben a vinyó elég masszív, hogy behaljon. A tápot be kellene mérni, hogy minden vezeték a jó feszültséget adja. Ha igen akkor is lehet egy rossz bekötés (Úgy lett összerakva). Lehet, hogy a BIOS lett elállítva (tuning) és azért a túláram, adj neki egy BIOS Reset -et (elem kivesz pár percre). A túláram könnyen tönkrevágja az eszközeidet. Leget egy zárlat valahol, ellenőrizd a csatlakozásokat. Vidd szervizbe, mástnem pár forintért bevizsgálják és mondanak valami hibát. Ha költséges szerintem ne vágj bele a javításába. Kend a hajára akitől vetted!!!
2011. nov. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
amikor bekapcsolom semmmi eddigi csippanás, és ugyanolyan sima egyszerű rövid gombnyomással kitudom kapcsolni ahogy eddig is bekapcsoltam, a monitor tuti jó, uganúgy írja ,,no signal,,
2011. nov. 23. 09:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez akár lehet alaplap hiba is.


nem egyszerű mindenesetre...

2011. nov. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam 3x volt ilyen, mind 3x alapot kelett cserélni. Irány a garanciális szervíz!
2011. nov. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia

A boltba rakták össze ?


Miért dobálod ?

2011. nov. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen a boltban rakták össze,,, miert is dobálom, hát , talán csak emelgettem, de tudjátok a online-pokerből élek 3 géppel egyszerre, én azert is vettem ezt 3diknak "OTT IS ELMONDTAM", nahh ha játékban vagyok és lefagy ezert is "emelgettem" sztem nem ettől ment tönkre, annyira nem is érdekel, mert hnap beviszem... jó szervíz egyébként, 2 és fél éve vettem ott egy lapi-t(Fujitsu/amilo V5555) aztán , 2 hónapja ő is megadta magát, 2 hónapig volt ebben a boltban, előszőr közölték velem nem nagy a gond, de később kiderűlt alaplapcserés, nahh enyit erről!!köszönöm szépen mindenkinek a tanácsokat, de hnap viszem be
2011. nov. 23. 19:04
 9/9 anonim ***** válasza:
:)
2011. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!