Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most kaptam egy hasznalt benq...

Most kaptam egy hasznalt benq fp73i monitort, bekotottem a gepbe es mikor bekapcsolom a gepet bejon a monitor markaja, majd kiirja:no signal detected, majd feke lesz a kepernyo. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:

vagy a géped nem ad ki jelet, vagy a monitor kábele van megtörve, vagy a monitorod nem érzékeli h jön a cucc.

az elsőre kcisi az esély, főleg ha korábban más monitorral működött, 2.at könnyű letesztelni csak egy másik monitor adatkábeljét csatlakoztatod, a 3. esetben meg ha nem reagál 2-3 erős ütésre akk kuka (vagy inkább alkatrésznek eladni 1-2-x ezresért), javítani teljesen felesleges

2011. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kiprobaltam a monitor egy laptopon azon jo volt,a gep meg tok uj ugyogy az lesz a rossz, de mi lehet a gepen a rossz(proci,tapegyseg) vagy lehet hogy ki van lazulva egy kabel..van a gepre garancia,csak neten rendeltem,szoval eleg macera lenne visszavinni,ha itthon is meg tudnam csinalni..
2011. nov. 24. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:

videókártya

vagy több csatlakozó is van (pl integrált + dedikált vidkártya) és a nem megfelelőbe dugtad be

2011. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen van benne integralt es dedikalt vga is,de a gep hatuljaba csak 1olyan bemenetet talaltam amibe passzol vagy kell vmi atalakito?
2011. nov. 24. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:

sztem az lesz h d-sub ( [link] ) a monitorhoz az adatkábeled, és az integrált részhez kapcsoltad (amit a gép bios-a automatikusan letilt, ha dedikált kártyát észlel).

veszel egy átalakítót (kb 1.000 ft), rákötöd a dedikált kártyára és mennie kell

2011. nov. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,megnéztem a vga dobozát és volt benne átalakító.ezer hála a segítséget:))
2011. nov. 24. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!