Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi a kritikus hőmérséklet...

Mennyi a kritikus hőmérséklet a videókártya VRM-nél?

Figyelt kérdés
x1950pro-m van és általában olyan 50-55fok körül mozog az sok vagy jó, vagy mennyinél kell figyeljek mennyi a kritikus hőmérséklet?
2011. nov. 26. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
60 felé ne nagyon engedd, mert stabilitási hibákat vehetsz észre. Nekem 30-35 alapból, és játék közben 40, keményebbeknél: Aliens vs Predator 2010, BulletStorm, Bioshock, ezeknél 45.
2011. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, és melyik rajta az a VRM chip, hogy valami hűtést tudjak rá eszkábálni!
2011. nov. 28. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
A legnagyobb, és leglaposabb. Észreveszed! Nameg szerintem boltit vegyél, mert ha megreppen a chip az általad felszerelt hűtéstől, akkor a VGA-nak annyi.
2011. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Őőő az eszkábálást én is bolti hűtővel akarom megoldani, csak azért írtam úgy, mert nem rakatom, hanem csak egyszerűen én teszem rá! :D
2011. nov. 29. 15:59
 5/5 anonim válasza:
regi kerdes de legnagyobb es leglaposabb? haver te valamit nagyon beneztel az a gpu! a vrm akar 110re is mehet! (bar az mar durva eset)
2016. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!