Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom megnézni, hogy...

Hogyan tudom megnézni, hogy milyen alaplapom van? És azt honnan tudom meg hogy milyen procim van mert elvileg azt írja hogy intel celeron 2000MhZ-ez így létezik?

Figyelt kérdés
Bocsi,eléggé kezdő vagyok és nem nagyon értek hozzá....
2011. nov. 27. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

CPU-Z

Részletesen kiírja a proci tulajdonságait, de infót ad a memória, alaplap és videokártya milyenségéről is.

A GPU-Z a videokártyát elemzi mélyebben

Az Aida64 igyekszik minden hardvert kielemezni (ez nem ingyenes szoftver)

A Speccy már ingyenes és szintén az egész rendszerről próbál információt adni (bár az Aida szerintem jobb).

2011. nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 imike1016 válasza:

EVEREST Ultimate Edition ezt tölds le

és ezzel meg tudod nézni de most linket nem tudok adni bocsi

de amúgy sajátgép jobb klikk és tulajdonságok ott ott van a proci meg a memória de az alaplap asszem nincs ott

ezért kell amit fent írtam

am nekem is intel celeron van még

2011. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek!
2011. nov. 27. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Everest az lényegében ugyanaz mint az Aida (nem ingyenes, így nem ad részletes infót mindenre). Igazából először az Aida32 volt, majd felvásárolták és Everest lett belőle, most újból Aida lett csak 64...
2011. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!