Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olvastam egy párbeszédet...

Olvastam egy párbeszédet alaplapokról, de nem értem, itt mi a lényeg, ha lehet magyarul?

Figyelt kérdés

MSI Z68A-G43 (B3) alaplapról írtak


egyik:tuningra milyen?hány fázist kap a proci?400-as táp elég ehhez?ami mellete lenne:2500k,8gb ram,hd5770


másik:Attól függ milyen táp.

MSI nem szokott fázisokkal dobálózni szóval nem tudni. Vegyél inkább ASROCK P67 Extreme4 B3:

[link]

ez elég tuningos és jobb is ennél a lapnál leszámítva hogy P67-es és nem Z68-as.

Vagy ha belefér akkor ezt:

[link]

ez már Z68-as, P67 8+2 még Z68 8+4 fázisú tápellátást biztosít ha ez ennyire fontos neked.



Járatlan vagyok benne,de mit jelent hogy emez hány fázis meg mit tudom én,az hogy mennyit fogyaszt,vagy mi a lényege,vagy miért volt neki fontos.


2011. nov. 28. 09:54
 1/2 Panda Péter ***** válasza:
tuningnál sokat számít, hogy a processzor tápfeszültsége mennyire pontos a beállított értékhez képest, me
2011. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Panda Péter ***** válasza:

tuningnál sokat számít, hogy a processzor tápfeszültsége mennyire pontos a beállított értékhez képest, mekkora az ingadozása, van-e drop-ja, stb.

egy átlagfelhasználónak ez nem különösebben érdekes.

2011. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!