Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Manapság megéri még HD4850...

Manapság megéri még HD4850 videokártyát venni? (infók lent)

Figyelt kérdés

Szóval... Ma alkalmam nyílt tesztelni egy Sapphire Radeon HD4850 (1Gb) VGA kártyát. A jelenlegi kártyámhoz képest... Nem mondanám mennyivel jobb. Eléggé megtetszett a teljesítménye, és használtzan tudnék is megbízható forrásból 17.000 forintért szerezni egyet. Csak kérdés, meg-e éri. A konfigom kihajtaná, szóval a leírástól eltekintenék. Túl nagy igényeim nincsenek, csak még 1-2évig elinduljanak vele a nem szuperszámítógépet igénylő játékok. (Mafia II, ha jelenlegi példa kéne)

Szóval megérné vennem?


2011. nov. 29. 22:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
A GTS450-nél egy leheletnyivel jobb a 4850. Anno mikor vettem a 4850-et nagyon sokat vaciláltam ezen és azért döntöttem emellett. Amúgy ha Sapphire-t veszel, akkor Dual Slot fansink-eset, vagy VAPOR-X-et vegyél, mert azok a halkak. A Stock hűtős nagyon hangos. Nekem Dual slotos van és iszonyat halk még nagy igénybevétel közben is.
2011. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

manapság már nem igazán éri megvenni,mert elavult teknológia,illetve a jövő évi játékokhoz valszeg kevés lesz már alacsony felbontás esetén sem játszható maxon egy játék.Ha nem nagyok az igényeid,akkor 1 évre,ilyen áthidaló megoldásként érdemes megvenni,de kb 20-ért újonnan is kapható.inkább egy 460-at v 6850-et érdemes venni komolyabb felbontás meg részletesség gyanánt.megy rajta jól full hd-ba ultrán a bf3,a witcher2,nfstr stb..

1,5 évig tuti jó lesz 1280-as felbontáshoz is maxon :D

2011. dec. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!