Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb nyomtató tintasu...

Melyik a jobb nyomtató tintasugaras vagy a lézernyomtató?

Figyelt kérdés

Tehát ha mondjuk színes képeket szeretnék nyomtatni, illetve jó minőségi színes dokumentációkat melyiket javasoljátok a lézert vagy a tintasugarasat?


Köszönöm a válaszokat előre!


2011. dec. 1. 02:42
 1/3 lordsithlord ***** válasza:

Attól függ, mennyit akarsz nyomtatni.


Otthoni felhasználásra elvileg a tintasugaras a költséghatékonyabb, viszont ha ritkán nyomtatsz csak, akkor a lézer éri meg, mert az nem szárad be. Vagy ha az nem probléma, hogy esetleg beszárad, akkor érdemes venni olyan tintasugarasat, aminél a patron és a fej egyben van (tehát nem beépített fejes).

Ha nagy mennyiségben nyomtatsz, akkor kétesélyes a dolog (attól függ, mit értesz nagy mennyiség alatt), meg lehet oldani egy professzionális tintasugarassal is havi 10ezer oldalig, efelett viszont csak a lézer jöhet számításba.

2011. dec. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pénztárcád dönti el :-P

A színes lézerrel profin lehet nyomtatni, de nem a gagyi kategóriással, hanem árban az olyan hét számjegyűekkel.

2011. dec. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:DDD


Nagyon köszi a válaszokat! :)


Na tehát én nem minden nap nyomtatok, csak ritkábban általába fekete fehéret!


De van amikor nagy ritkán kell nyomtassak jó minőségi színes dokumentumokat például képeket!


Ami volt nyomtatóm el romlott a neve Canon BJC-2100 volt nem tudom mi a véleményetek erről?


És mit javasoltok ami nem olyan drága azért nincsenek százezreim rá! :)


párezer forintért szeretnék akár használtan is egy jó fajta színes nyomtatót azért kérdeztem mi a jobb tintasugaras vagy a lézer és mit javasoltok? :)


Köszi :)

2011. dec. 1. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!