Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi headsetek közül...

Az alábbi headsetek közül melyiket érdemes megvenni? Trust GX10, Media-Tech Harmony, A4Tech HS100

Figyelt kérdés
Igazából arra lennék kíváncsi, hogy melyik milyen kényelmes. Mert minőségben gondolom ez az ár kategória mind hasonló.
2011. dec. 2. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Trustot ne vegyél mert egy hulladék...

Media-tech ről nem tok nyilatkozni mer sose volt olyanom,viszont az a4tech az nagyon jó

szerintem azt vedd meg

2011. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyira rossz minőségű a Trust GX10? Igazából mindről olvastam jót is meg rosszat is:S
2011. dec. 4. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:

igen nagyok rossz...

én egyszer vettem tőlük egy egertet és nem működött...

másnap visszavittük kaptam egy másikat és az sem volt jó...

vettem még tőlük valami fülest de az meg nem szólt

szóval trustot nagyon nem ajánlom

2011. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mert igazán a trust nem foglalkozik a termékeivel,csak összedob gyorsan valami csili-vilit közepes áron és viszik mint a cukrot...
2011. dec. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ezt a féle a4tech et ne vedd meg merrt haveromnak is ez van és nagyon kihallatszik a hang. Nem bír mikrofonozni mert mások vissza hallják amit mondanak neki. De sztem a trust nem rosz márka nekem trust gamer egerem van semmi baja sincs, trust hangfalam van és azzal sincs semmi problémám.
2011. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!