Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Azt akarom megtudni, hogy egy...

Azt akarom megtudni, hogy egy Sapphire Radeon HD6790 1GB (256) bit -es videokarit elvinne-e egy 450w-os tápegység vagy pedig kell egy új táp?

Figyelt kérdés
asrock g31m-vs a táp neve
2011. dec. 3. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:

elvinni elvinne de nem a tapjairol hires az ashrock

Ha teheted vegyel egy fsp hexa 400W vagy ha nagyon olcson akarsz jo tapot akkor a Chicony Hypro-t ajanlom

2011. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első:

Te miről beszélsz? Az egy alaplap nem táp amit leírt.


Kérdező:

Amit leírtál az nem a táp hanem az alaplap, tápot úgy tudod megnézni ha leveszed a gép oldalát és elolvasod ami rá van írva.

Ha valami FSP/Chieftec féle 450W-os akkor bőven elég lesz, de ha valami Codegen/Mercury/HKC/LC Power féle akkor sürgősen csere. Egy jó minőségű 400W-os egyébként kényelmesen elviszi.

2011. dec. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

levettem a gép oldalát és úgy néztem meg


az van oda írva (a tápra) hogy asrock g31-vs 450w

2011. dec. 4. 08:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom hogy te mit hol néztél, de ez egy alaplap, nem táp:

[link]

Az ASRock nem is gyárt tápot.

2011. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! 2 képet kérünk! Az egyiket a tápról, a másikat pedig ahol leolvastad ezt!
2011. dec. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen valóban.. de akkor a tápegységen hol tudom megnézni hogy milyen gyártmányú ?
2011. dec. 9. 12:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a tápra elvileg rá van írva, de tényleg tegyél már fel képet mert már nem tudjuk miről beszélsz...
2011. dec. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!