Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplapot vegyek, ami...

Milyen alaplapot vegyek, ami olyan legyen hogy a legujabb dolgok belemennek (i7-es proci)?

Figyelt kérdés
a mostani alaplapom egy asus p5e3 delux.és mivel ebbe nem megy bele i7 irhatnátok néhányat lerhetőleg olcsobbakat amikbe belemennek a mostani generácios dolgok:D
2011. dec. 3. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
A mostani legújabb generáció LGA2011 azt kb nem úszod meg 300K alatt. Még ott van az LGA1155. Az már jóval kedvezőbb árakkal bír. Viszont ha nem dolgozni kell ahogy kivettem szavaidból akkor ne vegyél i7-t mert csak a pénzed cseszed el. HA tévedtem és elég komoly melód van ilyen téren akkor írj egy árat és felhasználási irányt.
2011. dec. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oks,hát játszásra,de ettöl függetlenül linkelnél nekem egy olyan LGA 1155 ös et,ami olyan 50000-80000 ig terjed ??.válaszod előre is köszönöm.
2011. dec. 3. 10:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha gamer gépet tervezel abba elég lenne egy Phenom II X4 955 is nem kell i7. Amúgy abban az árban amit írtál milyen alkatrészek kellenek.
2011. dec. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy gamer gépbe bőven elég egy INTEL Core i5 2500K is!!!!
2011. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az i5 2500K is felesleges pénz kidobás gamer gépbe.
2011. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Panda Péter ***** válasza:

jaj Hart, te ünneprontó. hát kell a GAMER!!!!


viccet félretéve én is az x4 955-re szavazok.

2011. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Látom tényleg besokaltál a Gamer szótól:D
2011. dec. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Panda Péter ***** válasza:

miért, te nem?

egyébként sokszor szórnak el Gamer szóval olyan termékeket is, amik pont hogy nem jók arra, gondolok itt a tonnányi wireless, meg lézeres gamer egérre.

2011. dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lézeres gamer egér? Na az az a kategória amit ajánlott kerülni. Amúgy engem annyira nem zavar megszoktam. Az zavar inkább hogy az üzletek egy csomó túlárazott gagyi vackot adnak gamer gépnek. Am olyan téren hogy most a Razer minden marhaságra gyárt "gamer" perifériát pl: Tron 2 úgy annyira nem izgat.
2011. dec. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Panda Péter ***** válasza:
razert inkább ne is említsd... a diamondback/deathadder óta nincs egy épkézláb egerük. még jó, hogy a közelmúltban rá tudtam tenni a mancsomat egy egész jó állapotú diamondback 3g-re.
2011. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!