Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mekkora tápot tegyek a gépbe,...

Mekkora tápot tegyek a gépbe, ha azt játékra szeretném használni?

Figyelt kérdés

Call of duty,Medal of Honor,Wolfenstein 2,..stb

Hány wattos kellene minimum szerintetek?


2011. dec. 3. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Mintha az általad játszott játékoknak ehhez bármi köze lenne...


Ellenben a hardvereknek van, arról meg egy szó sincs a kérdésben.

2011. dec. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jézus.. nem a táptól függ még véletlenül sem. Egy hajszálnyi köze nincs hozzá. A játék az CPU+RAM+VGA függ, azt meg nem írtad le.
2011. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát ezt nem tudom srácok így séróból mert nincsen itt a gép,de akkor ezek szerint a benne lévő cucctól függ és aki rakja össze nekem,az tudni fogja mekkora táp kell hozzá hogy faszán dolgozzon.
2011. dec. 3. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ha leírod milyen cuccok vannak benne kapsz táp ajánlást.
2011. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ha mondasz egy összeget akkor abból a lehető legjobbat majd megpróbálom kihozni, mert ha szerelővel rakatod össze lehet átbasz. képesek rá pl : legfosabb tápot teszi be, meg a legfosabb VGA-t márkára stb.
2011. dec. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget,de mondom nincs még nálam a gép,nem 'tom az adatait,de nem fog átverni,mert ismerős a csóka :) De azért köszi!Ez már nekem jó infó amit mondtatok,h nem játékfüggő dolog a táp és h hülye laikus voltam h azt hittem :)
2011. dec. 4. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!