Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Letöltöttem a hálózati wifi...

Letöltöttem a hálózati wifi kártyám driverét és nem tudom telepíteni mert a rar fájlban egy rendszerfájl és egy katalógus fájl volt. Hogy telepítsem?

Figyelt kérdés

A letöltés linkje: [link]


A kártya típusa: Asus WL-138g V2


2011. dec. 3. 20:33
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

Start --> Futtatás.. -->írd be: devmgmt.msc --> OK

Jobbkatt az eszközre (az ismeretlen vagy egyéb kategóriában van) --> Illesztőprogram frissítése..

Nincs internetes keresés --> Tovább --> Haladó telepítés --> Tovább. Kitallózod azt a mappát, ahova a driver fájlokat csomagoltad --> Tovább.. Követed az utasításokat...

2011. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az eszközkezelő nem látja,az AIDA64 viszont igen.:S
2011. dec. 3. 21:13
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
Az alaplapi chipset driver -eket felraktad?
2011. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ooops nem.:S
2011. dec. 3. 21:45
 5/8 A kérdező kommentje:
nem tudja feltelepíteni :S
2011. dec. 3. 22:13
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
Mi a részletes PC konfig? Ugye nem valami takony pistike Windows edisönt raktál fel, hanem eredetit?
2011. dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze rendesen minden patent. Màr làtja az eszközkezelöben is az ismeretlennèl. Csak a driverrel van a problèma:S de nem talàlok sehol rendeset!:/
2011. dec. 3. 22:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Felraktam a chipset drivert
2011. dec. 3. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!