Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a processzort érdemes...

Ezt a processzort érdemes lecserélni egy ilyenre?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy AMD Athlon II X2 240 processzorom van ami 2,8ghz am3-as, És most vannak ezek az új Buldozzer procik érdemes lene lecserélnem egy ilyenre: [link] ??? mert néztem pár tesztet és a athlon és phenom kategória társait mind leiskolázták az Fx-ek.
2011. dec. 5. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom te milyen teszteket néztél, de jó nagy hülyeség lehetett, mert az FX-ek nem hozták a várt teljesítményt, és túl is vannak árazva. Nem érdemes FX-et venni, inkább egy Phenom II X4.
2011. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
nem a bulldozerek rosszul sikerültek az Athlon II x3-nak a teljesítményét hoza az fx 4100-as mondták hogy rossz a windows 7cpu optimalizációja és azért rossz egyrész igaz de a windows 8 támogatja már ezt az architekturát de ott is a win7 hez képes csak 10% javulás várható de ez is durva kijelentés. De szerver procinak tökéletes hisz szerveres dolgokban elég jók. Én a helyed ben egy Phenom II x4 960T-t nagyon jó mert még magokat is lehet benne feloldani és lehet egy 5 vagy 6 magos phenomod. Vagy 965 Black edition típusút választanám. Hiába szabályozz az amd hogy csak olyan lap ba lehet beletenni amivel nem lehet magot feloldani szinte már minden lap képes erre.
2011. dec. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A mostani processzorodnál sokkal erősebb, az nem vitás. Hogy pont erre érdemes-e cserélni, azon lehet gondolkodni.
2011. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Erre nem érdemes cserélned.
2011. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Panda Péter ***** válasza:

második válaszadó: írsz jókat is meg rosszakat is, de ha nem ilyen igénytelenül lenne összehányva a válaszod talán még hasznos is lenne. ügyelj egy kicsit az érthetőségre!


egyetértek a többiekkel, 30ropiért ez nem jó vétel, 20-25 között még talán meg is érné, de így nem.

próbálj szerválni akár használtan, akár újan egy Phenom II X4 955BE-t vagy 960T-t.

egyébként a lapod nem is valószínű hogy vinné az FX-et, kivéve ha már AM3+ ready.

2011. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm. egyébként nekem is feltünt mikor kiirtam hogy nem is am3+ alapom:( amugy amd Phenom II X4-et nézegettem én is csak az volt vele a baj hogy most ngayon fel ment az ára mikor 24 ezer volt akor mondom várok 1-2 hónapot hogy le mennyen 20-ra erre msot felment 32 köréé :((( amugy valami 20ezer környéki 2-3 magos phenomot tutok mondani? oylat amit lehet 4 magositani minimum...
2011. dec. 5. 19:42
 7/12 A kérdező kommentje:
mentek a hasznos válaszok :) egybként hona lehet tudni hogy magositható-e?
2011. dec. 5. 19:43
 8/12 anonim ***** válasza:

20-ért ez jó választás:

[link]

De a 4 magosítást soha nem lehet biztosra venni, ahhoz olyan alaplap is kell, meg jó nagy szerencse.

Egyébként milyen VGA alá kell? Mert ha nincs valami bika VGA-d, lehet hogy még 3 magosan is bőven elég lesz.

2011. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Panda Péter ***** válasza:

hardveraprón találsz olyat, ami előre tesztelt. én is úgy vettem.

persze a lapnak támogatnia kell az unlockot.

2011. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Alaplapom:AsRock AliveXfire-eSata2 R3.0 nem egy bika alaplap de sajnos ezt nincs pénzem lecserélni emrt akor ram emg mindne kéne és most 8gb ramot lecserélni..eladni ddr3-ast vanni..

Videókártya:Gigabyte GTS450 Extreme OC Windforce 1gb ddr5 930mhz gpu

2011. dec. 5. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!