Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem 2 napja egy E-MU 1212m...

Vettem 2 napja egy E-MU 1212m stúdióhangkártyát. Hogy lehet azt, egy AKAI Dc Stereo Power erősítőhöz csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

A 0202 Daughter kártya két szimmetrikus analóg be- és kimenettel rendelkezik. A kimenetek csatlakoztathatók bármilyen vonalszintű bemenethez, pl. egy keverőpulthoz,

erősítőhöz, vagy aktív hangfalhoz, de közvetlenül nem csatlakoztathatók fejhallgatóhoz. Tehát ez azt jelenti hogy a kimenetet, külön külön kábellel (L/R), az erősítőhöz csatlakoztatom. A kimeneti és bemeneti interfészei a társkártyának mind nagyjack-es csatlakozók, az AKAI vonalszintű bemeneti interfésze pedig RCA. Talán így gondolja. Kérnék ehhez segítséget hogy jól gondolom e, vagy más megoldáshoz folyamodjak hogy szóra bírhassam a hangkártyát. A gépen való beállítások az azon lévő érzékelők szerint mind jók, van hang, mozognak a kijelzők, csak nem tudom rákötni az erősítőre a kártyát.


2011. dec. 6. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szerezz be hozzá legalább egy alapszintű hangkeverőt, ami tudja fogadni a nagyjackes dugót. Keverő nélkül nem fogsz menni vele semmire. Mindenképpen kell valami előerősítős cucc hozzá. Kb. 35 ezertől már lehet kapni elég jópofa keverőpultokat az Eldoradoban, vagy az Absolute Hitspacenél. Ott szakszerűen tudnak is segíteni neked ebben a problémában kiválasztani a legjobb berendezést.
2011. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezután fogod tudni csatlakoztatni pl a Hi-Fi, vagy High-End erősítőkhöz is, meg utána fejhalalgatót is tudod használni majd úgy, hogy vagy bedugod az erőlködőbe, vagy a keverőpultba.
2011. dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Időközben előkaparásztam a régi cuccaim közül egy Sony S/PDIF-es Erősítőt, meg egy Vivanco MX 700-as keverőpultot, és Optikai Fiber Kábellel megoldottam a problémát, de még akkor sem szólt. Aztán kerestem egy Win 7-es béta verziós Srivert, meg PatchMIX-et, és mingyárt meg is javult. Kössz szépen. BE KI 192kHz a jel. ennél jobb már nem is lehet. Baromi jól vesz fel, és adja vissza a dolgokat. XD
2011. dec. 7. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!