Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csatlakoztatható a HDMI kábel...

Csatlakoztatható a HDMI kábel "menet közben"?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy például a tv összeköthető a laptoppal úgy, hogy mindkettő bekapcsolt állapotban van? És utána leválasztható róla?

A magam részéről úgy gondolom igen, csak megerősítést szeretnék kapni rá! :))


2011. dec. 6. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy baj lenne belőle, de nem jó dolog bekapcsolt állapotban ilyeneket csinálni...
2011. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

esetleg még valaki, akinek véleménye, tapasztalata lenne ezzel kapcsolatban?

Hallottam már mindkét verzióról, hogy bajt okozna, tönkre mehet a készülék, meg olyat is, hogy gond nélkül összedugható üzem közben is, semmi nem baja lesz semminek! Nem vagyok biztos benne, és jó lenne valaki tapasztalt embernek a véleménye!


köszi előre is. :)

2011. dec. 12. 16:05
 3/6 anonim válasza:
simán működik
2011. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A HDMI szinte ugyanolyan mint a DVI, vagyis a sima Monitor csatlakozó. Szerintem ugyanannyi baj lenne belőle mint egy egyszerű monitor-csatlakoztatás bekapcsolt állapotban. Ha kicsit kímélni szeretnéd, közben ki legyen a monitor kapcsolva. Nem kihúzva, hanem csak kikapcsolva a gombján. Persze ez mindegy. Én elég gyakran csatlakoztatom a monitort felváltva a beépített VGA-val, konkrétan reggel a külső VGA-ra, este a beépítettre, de eddig semmi baja nem volt. HDMI-vel nem próbáltam, bár támogatja a VGA-m. Szóval szerintem nem lesz gond, de hogy tájékoztassalak, a monitorból egy minimális áram érkezik a gépbe, míg be van dugva a konnektorba.
2011. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)

Ment a pozitív! ;)

2011. dec. 12. 21:53
 6/6 A kérdező kommentje:
ezek szerint csatlakoztatható!
2011. dec. 12. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!