Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a velemenyetek errol a...

Mi a velemenyetek errol a videokartyarol?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 7. 22:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Jó kártya, de ez még a referencia hűtős, az kicsit hangosabb, inkább egy újabb fajta Sapphire 6870-et nézz, azokon már jobb hűtő van.
2011. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hangosadbb de ez jobban tetszik mer es kocka alaku es nem ravan dobva a chipre egy daraa hutoborda meg ventilaptor
2011. dec. 7. 22:28
 3/34 anonim ***** válasza:
C 60 asat akarok...csak h ebben 4gb ram van azert linkeltem
2011. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Neked az számít jobban hogy milyen alakú? Úr Isten...

Én inkább a jobb és csendesebb hűtésűt venném, főleg hogy a gépben úgysem látom milyen alakú, meg amúgy sem azt lesegetem... De te tudod... hihetetlen.


Az újabb Sapphire hűtők egyértelműen jobbak, már ez is:

[link]

A komolyabb Vapor-X hűtősek meg még sokkal jobbak:

[link]

2011. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
De azok nem dragabbak?
2011. dec. 8. 09:21
 6/34 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom hogy felétek mi mennyibe kerül, nézz utána.

Az első amit linkeltem nem hiszem hogy drágább lenne, max egy nagyon kicsivel. A Vapor-X már drágább, viszont az tényleg sokkal jobb is.

2011. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Tudod barátom, nem a külső számít, mert nem hinném hogy átlátszó gépházad van. Hogy belekössek, szerintem az az OpenGL 3.2 elég kevés. és az előző válaszolónak igaza van. Nameg a Vapor-os jobb is. Amit egy VGA-nál kell nézni (nem a külső): hány MB (GB)-os (1 GB, 2 GB, stb), hány bites (128, 256, stb), hány MHz-s (4.2 GHz, stb), támogatott cucok, stb. Persze a hűtés sem utolsó. Az én Nvidia GeForce GT440-emen szimpla gyári hűtés van. Nem hangos, mert 50%-on van a ventillátor teljesítménye. Ha beadnám a 100-at, kicsit zümmögne, de ez csak a hűtőbordák között elsüvítő széltől lenne. És hamár érdekelne, inkább jó legyen a hűtése, mint csendes (nézelődj, mert néha a kettő együtt jár).
2011. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Simon: Őszintén bele tudnék kötni, de most nem írtál olyanokat és nem vagyok szemét.


kérdező: A fent linkel sapphire-nak(nem a Vapor-X ) nem kell drágábbnak lennie. Én azt venném.

2011. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Hart: melyiket? A kérdező által linkeltet?
2011. dec. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Mellesleg múltkor nem kérdeztem: és te hány éves vagy?
2011. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!