Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot keresek nagy felbontá...

Laptopot keresek nagy felbontású kijelzővel?

Figyelt kérdés

HP vagy Dell márka és lehetőleg 200-ból lenne jó. Csak kíváncsi vagyok valaki esetleg ismer e olyan helyet ahol még be lehet szerezni ezzel a felbontással. Mostanában elterjedt lett az 1600x900. Igazából az 1680x1024 el is meg lennék elégedve (az első MSI L735öm volt ilyen, csak az a szemét beadta a kulcsot.. évente egyszer legalább... és amikor harmadszor csinálta garancián túl már nem javíttattam meg) azóta ez a felbontás teljesen eltűnt sajnos.


A felbontás fontos mivel grafikai munkára akarom használni. Filmet nézni szuper az 1600x900 de rajzolni bizony jobb volt az MSI.


Régen még voltak ennél nagyobb felbontással is kijelzők de ma már csak a horror árkategóriában fedezni fel párat elvétve.


Köszönöm ha tudsz segíteni :)


2011. dec. 8. 00:17
 1/3 Panda Péter ***** válasza:
HP elitebookok közül van amit ilyen nagy felbontású panellal szerelnek, de ott nehezen férsz be 200 alá. talán ha tudsz szerezni valahonnan a renew-program keretein belül egyet, akkor kifoghatsz egyet 200 körül.
2011. dec. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 17"-os Sonym van 1920x1200-as felbontással. De ez is a horror árkategóriába tartozik. Valamiből sajnos engedned kell, vagy az árból vagy a felbontásból.
2011. dec. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen sajnos én is így látom. Ezzel a felbontással nem készülnek már laptopok 400 alatt.
2011. dec. 8. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!