Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Wizz Air visszamondjam és...

Wizz Air visszamondjam és kérjek egy másikat vagy módosítsam?

Figyelt kérdés

Olyanoktól szeretnék tanácsot kérni akik jártak már így.


Lefoglaltam egy return repülőjegyet, de közbejött egy váratlan esemény és nem tudok azon a napon utazni. Nem is lenne gond mert módosíthatom még bőven. De a másik napra, ami jó lenne, az ár majdnem a töredéke csak ennek az árnak.

Ha jól értettem a kitekert megfogalmazásukat, ha alacsonyabb a helyár, nem kapok vissza belőle csak az illetékből a különbözetet. Vagyis ebben az esetben ha még megfizetem a drága törlési díjat is olcsóbban jövök ki(kb 20000ft lenne még így is ami nálam marad így), ha törlöm az egészet és lefoglalom arra a napra új foglalásként.


De nincs benne tapasztalatom, hogy megy ez a gyakorlatban.

Lehet félreértettem valamit és ha módosítom, visszakapom a különbözetet? HA törlöm mikor várhatom hogy visszafizetik a pénzt.


2011. dec. 9. 00:00
 1/1 A kérdező kommentje:
Elnézést rossz helyre raktam a kérdést :D Ennek természetesen semmi köze a hardverekhez.
2011. dec. 9. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!