Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplapot vegyek Core...

Milyen alaplapot vegyek Core i3 2100-hoz?

Figyelt kérdés

Legyen 20k alatt és 4 ddr3 slottal rendelkezzen. USB 3.0 is jó lenne. Van egy régi Audigy hangkártyám, azt is jó lenne, ha kezelné (szerintem sima PCI csatolófelületes). Olyat gondolom nem kapok ennyiért, ami kezeli az 1600mhz-es memóriákat, az nem nagy baj? Később szeretnék majd bele venni egy Core i5 2500k-t. H61-es chipset is jó (gondolom ennyiért nincs is más), mert nem nagyon akarok tuningolni.


ezt néztem ki egyelőre:


[link]


2011. dec. 9. 15:36
 1/6 Jenci ***** válasza:
31%
Nincs ezzel semmi baj,úgy látom a javított chipsettes.2500 MHz-ig kezeli a memóriákat.A gyártó oldalán van a kompatibilitásí lista,böngészd át.
2011. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ezt írják a gyártó weblapján:


Support for DDR3 1333/1066/800 MHz memory modules

2011. dec. 9. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

1. jó nagy hülyeséget ír!!! Gigabyte elég hanyatló márka mostanában! Nem szabad olyat venni! És írtad is hogy szeretnél venni egy i5 2500k-t amihez nagyon nem jó a H61 chipsetes lap! Inkább ezt ajánlom, sokkal megbízhatóbb és sokkal jobb is és ez kezeli az 1600MHz-es RAM-okat:

[link]

Ez amit ajánlottam ezerszer jobb mint amit Te kinéztél!!!!!!!!

2011. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nagyon jónak tűnik :)
2011. dec. 9. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
NM! Szerintem mindenképpen azt vedd amit linkeltem! Ennyiért egy P67 chipsetes lapot nem fogsz kapni! UEFI BIOS van rajta, USB3 stb... De ezt már Te is megtudod nézni! :)
2011. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A giga tényleg nem a régi. Ha olcsón kell akkor ez.

[link]

Ezen nem Etron USB3 vezérlő van ha nem Asmedia a vita elkerülése végett. Amúgy ha nem tuningolsz akkor ne vegyél i5 2500K-t. A sima i5 2500 is elég.

2011. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!