Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan nvidia kártya amit...

Van olyan nvidia kártya amit érdemesebb megvenni mint egy amd-t?

Figyelt kérdés
minden árkategóriába tudnak mondani olyan amd vga-t ami erősebb az nvidiánál meg olcsóbb is... de én nagyon nvidia párti vagyok szóval van olyan nvidia kártya ami jobban megéri mint egy amd? fogyasztás és hőtermelést nem nézve...
2011. dec. 9. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondj egy összeget, de az AMD jobb ár/érték aránnyal rendelkezik.
2011. dec. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát max olyan 40 körül gondoltam. nem vagyok hc gamer szóval nem kell mindenből a full hd grafika inkább csak fusson lagg mentesen közepes vagy alacsonyabb felbontásba. meg esetleg ha tudsz 30 körül is mondani egyet azt is megköszöném (ismerős is akar venni de nvidián kívül mást nem képes gépébe rakni)
2011. dec. 9. 23:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg talán az 560Ti, ami ugyanolyan (értsd, az sem jobb, csak ugyanolyan ár/érték arányú).


Hogy miért vagy nVidia párti, ráadásul nagy, az eléggé rejtélyes számomra, csupa lehúzás az nVidia egész termékpalettája.

2011. dec. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Panda Péter ***** válasza:
igen, kb a GTX560Ti az egyetlen mostani nV kártya, ami megéri az árát egy radeonnal szemben is. és sajnos ez tendencia a radeon HD7000-ek megjelenésével még inkább erősödni fog...
2011. dec. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát pedig rossz hírem van kérdező, mert 40-ért a legjobb vétel egyértelműen a Radeon HD6850, Nvidia semmi értelmes alternatívát nem kínál ennyiért (sem).


Én nem értem ezt az nvidia fankodást, mi értelme annak hogy szarabb kártyát vesztek ugyan olyan áron? Ésszel kell vásárolni, nem fankodásból, a játékok is az erősebb kártyán mennek jobban, nem hatja meg őket az nvidia név...

2011. dec. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!