Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó ez a konfig összeállítás...

Jó ez a konfig összeállítás játékra?

Figyelt kérdés

Havert kértem meg, hogy rakjon össze nekem egy összeállítást, egy olyan géphez, amin játszani akarok.


Jó ez az összeállítás? Csak ennyi pénzem van, szóval ezt rakta össze nekem 120 ezerből.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. dec. 10. 11:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is szinte ezt a gépet raktam össze (papíron) valakinek 120k-ból, de abban volt egy Cooler Master ház is. Szvsz nem rossz konfig...ha arra a vga-ra azt mondják, hogy nem jó, akkor jöhet a Sapphire helyette (igaz 1 évvel kevesebb a garancia, de jó gyártó).


A Phenom II X4 955 tényleg nagyon jó lett volna nyáron, most minimum másfélszer drágább, mint az X3 460.

!GB RAM is bőven elég, bár ilyen árak mellett lehet gyúrni a 8-ra is (nem tudom, mikor lesz lesz rá szükség...előbb-utóbb biztosan). A CTG-450-es Chieftec táp is kiválló.

Szvsz jó konfig, jó irány...

2011. dec. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
!GB = 4GB :D
2011. dec. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Félre értés ne essék. Én nem azt mondtam hogy nem elég csak a KIT miatt írogattam le azokat és a későbi bővíthetősé miatt.
2011. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

igaz-igaz

Köszi a javítást is! (!=4) :D

2011. dec. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!