Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gépen hogy futna a GTA IV?

Ezen a gépen hogy futna a GTA IV?

Figyelt kérdés

Adatok:


Alaplap: Gigabyte GA61PME-S2

Processzor: AMD Athlon 64 x2 2.21Ghz (2 magos)

RAM: 3Gb

Videókártya: Gigabyte Nvidia GeForce 9400GT 1GB


Ezen hogy futna? (A COD 6-ot 1440x900-as felbontásban fullon viszi!)

Ezt a procit húzhatnám? (Articooling hűtő van rajta és a gép oldala le van szedve, van két 8centis hűtő pluszba és van még a tápegységé!)

Amikor még csak 1.5Gb ramom volt akkor szörnyen akadt!


2011. dec. 11. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Most is akadni fog.Nekem 4giga ram van és 4 magos proci és így nem akad.
2011. dec. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az a proci nagyon gyenge. GTA4 alá kell legalább 3 mag, ha normálisan akarsz játszani. (tapasztalat, nekem a sokkal erősebb Athlon 64 X2 6400+ is kevés volt alá 4GB RAM mellett, csak a 4 magos phenom oldotta meg)

A COD motorja egy régóta toldozott-foltozott motor, de akkor is régi. Nem csoda, ha mindenen jól megy. Így nem mérvadó.

A 9400GT pedig egy harmatgyenge videókártya, ami mindenre való, csak játékra nem.


Megsúgom neked, hogy a következő konfigon:

Phenom II X4 955 BE

2x2GB DDR2-800 RAM

GeForce 9800GTX+

...is igen leesik az FPS néha, 1440x1080 felbontásban, kimaxolt grafikával, plusz minusz textúra, ami az 512MB miatt csak medium lehet.

Viszont ezen a szinten már épp élvezhetően játszható.


Tehát a rövid válaszom: Nagyon szarul. De a legjobb, ha kipróbálod magad persze. :)

2011. dec. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Socket AM2-re van 4 magos proci?

Ha jól tudom a Phenom-nak van olyan változatam socket am2-re am 3mag! :D

2011. dec. 11. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Alaplap: Gigabyte GA61PME-S2

Videókártya: Gigabyte Nvidia GeForce 9400GT 1GB

ezekhez inkább intel procit kéne használni ;)

2011. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Buksi123 válasza:

AM2-es foglalatba nem tom h akarsz intel procit rakni... mielőtt

jó tanácsokat akarsz adni, nézz utánna egy kicsit a dolgoknak és ne szólj hozzá amíg nem értesz hozzá te sem

2013. ápr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zsoltika33 válasza:
nevetséges! nekem a régi gépemen ddr2 másfél gb rammal intel Pentium 3000 es porcival és egy 512 es internál vgával ment lag mentesen persze nem full graffon még közepessen se de ahogy el indult a játék ami alap grafikának számit ott nem akadt egy cseppet sem de ma már full grófon futtatom
2015. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!