Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Asus P4p800 MV alaplap...

Van egy Asus P4p800 MV alaplapom az újratelepités után felkellene telepiteni az integrált hálozati kártya drivert. Letöltöttem a hivatalos oldalról de nincs benne setup fájl csak sys bin stb. Hova kell betenni a mappát?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Belemész az Eszközkezelőbe, ott rákattintasz a hálózati kártya illesztőprogram frissítésére, saját kezűleg kiválasztod a fájlt amit kér (abban a mappában lesz, amit letöltöttél), és így felrakja a drivert.
2011. dec. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet de, nem sikerült még helyi kapcsolatként se találni az eszközkezelőbe.Kipróbáltunk egy PCI csatlakozós Realtek kártyát azzal működik a net.Kaptam már olyan ötletet is, hogy próbáljak ki valami más P4P800 drivert már végig néztem az összeset...
2011. dec. 12. 17:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Végre sikerült az ötleteddel csak át kellett állitani a Bios-t, hogy felismerje az integrált hálózatikártyát.
2011. dec. 13. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Úúú, igen elfelejtettem, a Bios-ban az Onboard LAN-t Enable-re kell állítani. Hát igen, minden komplikált dolgot megnézünk, csak a legegyszerűbbeket nem... :)
2011. dec. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!