Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek Gamer Konfignak...

Márkíí kérdése:

Szerintetek Gamer Konfignak milyen?

Figyelt kérdés

Lap: Gigabyte GA-MA68MT-S2P Rev. 3.0

CPU: AMD Phenom x4 955 vagy 960T

VGA: Sapphire HD 6850 1GB GDDR5

Táp: Chieftec CTG-450-80P

Ram: 1x4Gb Kingmax 1333MHz Modul (később veszek még egy 4Gigásat)

Ház: XDL Happy 5W (fehér,plexi oldallappal)


2011. dec. 11. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jó. A lapból valami MSI-t/ASUS-t/ nem etron USB3 vezérlővel ellátott ASRockot vennék. Az XDL házairól meg sok jót nem tudnék mondani. A többi jó, a 960T-t vedd.
2011. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen életképes megoldás. Nekem egy XDL Hero-16 házam van és azt kell mondanom, hogy olcsóságához képest nagyon jó minőségű. (bár tény, hogy van jobb is)

Eredetileg Happy-t akartam, de a Hero jobban tetszett végül.

2011. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Aemdae Turion:

Lehet igazad van, bár én nekem még a legtöbb TT ház se üti a pontot(én örök elégedetlen), inkább a CM-k. Házból valami szolid ASUS-t néznék ilyen árban, persze ez erősen szubjektív.

2011. dec. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ájjjjjjjjj a konfig alapjában véve szerintem jó viszont ilyen vga-nál már terheléskor komoly hőmérsékletek vannak, én is igy jártam amikor emgvettem tiednél gyengébb GTS450-met és még enél is más házat kellet venem mert a 2db rendszer hűtő venti nem volt elég Amugy XDL árához képest nagyon is jó!! és án az XDL-től ajánlanék neked egy gépházat épp a multhéten vettem én is iylet és teljesen jó hömérséklet a gépemben nem melekszik...elötte pedig voltak problémák.. szóval a gépház: [link] nem tudom hona rendelsz de ezen az oldalon 1000FT-al drágább ez.. szerintem jobban járnál vele és nem lenének problémák melegedésel..
2011. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a ház egy forintot nem ér :D de csak ezen tudtam spórolni.. Csak annyit néztem a vásárlásnál,hogy 10k alatt legyen,ne legyen fekete,meg azért nézzen ki valahogy és ez el is nyerte a tetszésemet. Már csak egy gáz van,hogy 35-33 alatt nem nagyon találok Phenom x4-eset,max 850-eset,de ugye abba nincs L3 cache
2011. dec. 11. 16:20
 6/16 anonim ***** válasza:
hát jól fel ment az áruk én bánom nyáron 24-ért nem vettem emg :((((((amugy szerintem ha 5w marad akor könnyen elképzelhető hogy hömérséklet problémáid lesznek.. hja most nem is náron 100%
2011. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Figyelj ha tetszik vedd meg a házat. Am igen a 8xx-kban nincs L3.
2011. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Alaplap ez lenne ugye?

[link]

Akkor már inkább ez:

[link]

2011. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
már sajnos késő :/ alaplap,Vga,meg a ram megvan. Ugyhogy csak a procin,tápon és még a házon tudok változtani. Nos mivel mi földszinti lakásban lakunk (alattunk a fél pince),és a gép majdnem,hogy szinte az ablaknál helyezkedik el,így nem félek a melegedéstől. Bár hátulra 2 8cm-es venti lehet elkellene. A Fenti kifele fog fújni a lentebbi meg befele.
2011. dec. 11. 16:41
 10/16 anonim ***** válasza:
A 8cm-es ventiket gyűlölni fogod. Ha teheted cseréld őket 12cm-esre, halkabbak és jobb a légszállításuk. :)
2011. dec. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!