Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Két videókari van a laptopomba...

Zs0ltii kérdése:

Két videókari van a laptopomban. Hogyan tudom bekapcsolni az erősebet?

Figyelt kérdés
Egy Lenovo z570-em van és tudom,hogy a gép elején kell bekapcsolni a másik videókarit,de mégsem működik.Hogyan tudom másképp bekapcsolni?
2011. dec. 11. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia ennek a tipusnak csak 1 vga kártyája van:)
2011. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha egy van neki akkor miért van az,hogy az eszközkezelőben mutat egy Intel HD Graphics Family és egy Nvidia Geforce GT 520M-t? Ezek után is szerinted egy van benne csak?:)
2011. dec. 11. 18:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Automatikusan bekapcsol az erősebb, ha szükségesnek gondolja.
2011. dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen a tied Zsolti?


[link]

2011. dec. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ugyanez a gép,mint a linken csak 8Gb rammal. Nem kapcsol be az erősebb,mert nézni akarok egy HD-s filmet és szaggat a kép és nem kéne pedig...
2011. dec. 11. 18:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs senkinek ötlete?
2011. dec. 14. 21:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben mindent jól csináltál (helyesen feltelepített driverek, stb...), az erősebb videókártya kezelőfelületén (AMD Radeon esetén a Catalyst Control Centerben, nVidia esetén az nVidia Vezérlőpultban) választhatod ki a megfelelő videókártyát. Amennyiben dinamikus módban van a laptop, akkor alkalmazásonként, ha fix módban, akkor gombnyomással, manuálisan, ami az egész rendszerre érvényes.
2014. aug. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!