Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP Officejet L7590 nyomtató....

HP Officejet L7590 nyomtató. Mi a fene? Elakadtam.

Figyelt kérdés

Van alapból 4 cserélhető toner a gép elején. ebben hiba nincs. Viszont ha az ember kinyitja a gép tetejét akkor egy panel mögött talál még két tonert ami a 4 színt tartalmazza. Na azok mik?


Arról is nyomtat? És mikor? Nem találok rá beállítást...


2011. dec. 12. 11:59
 1/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Először is: egyik sem toner.

Ami elöl van, az a 4 tintapatron.

Ami pedig felül, az a két nyomtatófej, aki szintén cserélhető.

2011. dec. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

No ez egy nesze semmi fogd meg jól válasz.


Én értem, hogy mi az.


Nem értem. Nyomtat csak azokról is?

2011. dec. 12. 14:12
 3/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Nem, nem érted mi az.

A 4 tintapatronnal magában nem lehet(ne) nyomtatni, mert nincs rajta a nyomtatófej.

A gépben két külön (cserélhető) nyomtatófej van(egyik a fekete-sárga, másik a magenta-cián festékhez). A nyomtatófej nyomtat, a festéket pedig a tintapatronból kapja.

2011. dec. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De ilyen esetben a nyomtatófej miért cserélhető? Mert alapvetően ez nem cserélhető dolog minden gépben.


és ebben is van festék.

2011. dec. 12. 14:37
 5/6 legendavagyok01 ***** válasza:

Azért cserélhető, mert valakinek ez volt az álma...

De inkább azért, mert kell a lóvé: a te gépedbe egy nyomtatófej 15e ft (vagyis a kettő 30e). Hogy meddig bírják, arról a gyártó sok esetben mélyen hallgat, szakemberek szerint 3 év körül vannak (bár függ a használat mértékétől).

De olyan nyomtatók is vannak, ahol nem is cserélhető, vagyis ha tönkremegy, lehet venni a következőt...

2011. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szóval csak pénznyelő cucc.

na így már érthető.

2011. dec. 12. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!