Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jók ezek a hardverek hosszutáv...

Jók ezek a hardverek hosszutávra? (Játékra)

Figyelt kérdés

Alaplap: [link]


Proci (később cserélném nagyobbra): [link]


RAM: [link]


A VGA most HD4850 1GB, de majd cserélve lesz.


2011. dec. 12. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. P67-s lapot ne vegyél szorzózáras CPU alá. Ezek alá valami H61/H67-s illik.

Ramból minek neked olyan? kingmaxtól a "sima" 1333Mhz-s modulokat 8gigát dual KIT-ben kapsz 10000Ft-ért.

AMD-n nem gondolkoztál?

2011. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Később akarok egy 2500k-t, azért néztem ki ezt. Ramból azért ezt választottam, mert ez a lap viszi az 1600-asokat is. Gondolkoztam a Phenom II 955-ön, de annak meg hangos a hűtője. Hűtőcserével meg már túl drága lenne.
2011. dec. 12. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne hűtés alapján vegyél hardwert.
2011. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem bírom, ha hangos. Az új hűtő meg nemcsak, hogy nem érné meg, de pénzem se lenne rá. A két procinak amúgy szinte ugyanolyan a teljesítménye.
2011. dec. 12. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy vesszük. Játékra jobb a fizikai 4 mag, de attól még ezzel is simán eljátszol.
2011. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!