Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A táptól függ a lemez- vagy a...

A táptól függ a lemez- vagy a 3D teljesítmény?

Figyelt kérdés
Szóval most egy FSP 250W-os NONAME olcsó szar van benne. A múltkor áramingadozás volt és a gépem kikapcsolt, persze a fateromé meg meg se rezzent. Szóval ha belerakok egy jobb tápot akkor valamivel növekedne a 3D-s teljesítmény, esetleg gyorsabb lenne a RAM vagy a winyó? Mert csak azért hogy ne induljon újra ha ismét áramingadozás lenne, azért még nem vennék újat (procit akarok venni, így kell a pénz).
2011. dec. 13. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

A teljesítmény nem növekszik a táptól, de mindenképpen szükség van stabil tápellátásra hogy jól működjenek az alkatrészek, és ne menjenek tönkre.

Az FSP egyébként nagyon nem noname :D De az a 250W-os kevés lehet, meg ha már régi akkor azért is lehet baj vele.

Egy új 4-500W-os FSP-vel biztos hogy semmi gond nem lenne.

2011. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MaXXeGee ***** válasza:
Én csodálom hogy egy 250W-os noname szarral (ahogy te fogalmaztál) még megy a géped. A táp nem csak ellát, hanem VÉD is, Minél jobban megterheled (nagyobb provi, több hardver) annál kisebb esélye lesz a tápnak a megfelelő védelem biztosítására, tehát nyugodtan vegyél új procit, terheld túl a tápot, és majd ha végig égette az egész konfigot egy áramingadozás után, akkor összeállítunk neked egy újat, normális táppal :)
2011. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"FSP 250W-os NONAME olcsó szar van benne"

Az FSP márka név nem szokott a sz@rral együtt járni, persze egy minőségi táp is halhat meg.

Amúgy hiába cserélsz tápot attól valószínűleg a géped teljesítménye jobb nem lesz, persze vannak olyan esetek amikor egy sz@r táp miatt volt "lefogva" a rendszer, de az a te esetedben nem áll fenn. Amúgy tutira 250W-os?

2011. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen 250W-os, eddig azt hittem 450-es, bár nem tudom honnan vettem. Mellesleg azért hittem hogy szar, mert azt hittem az FSP a modellje és nem a márkája. Mostmár tudom hogy az a márkája. Szóval eddig nem volt vele baj, csak kezdtem féltékenykedni mikor megláttam, hogy a fateré meg nem kapcsolt ki. szóval akkor először kénytelen leszek tápot cserélni... :(. Köszi Mindenkinek. :)
2011. dec. 13. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!