Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy 2gb DDR3 ramot,...

Khylen kérdése:

Vettem egy 2gb DDR3 ramot, viszont amikor beakartam tenni nem indul be a gép, nem tudom miért ez elő fordult már ezelőtt is egy DDR2 rammal is. ALAPLAPOM:www.asrock.com/mb/overview. Asp? Model=N68C-S%20UCC 5let?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
ha 2-es az alaplap,minek vettél bele3-ast ???? nem kompatibilisek... vagy kezeli mindkettőt? akkor meg más socketbe kell bedugni...
2011. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy CSAK az új 2gb ramot rakod bele, a régit kiveszed. Ha úgy működik, akkor rossz a slot, amibe eredetileg rakni akartad.
2011. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
DDR3-as a lap, ha 2-es lenne, fizikailag bele se menne, más a foglalat.
2011. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jól írja a második fizikailag se egyeznek.

[link]

Gondolom ez a lapod. Amúgy amit a második ajánlott először úgy próbáld ki.

2011. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy ha netalán olyan lapod van(rosszat néztem az ASRock oldalán) amibe mehet DDR2s és DDR3-s ram is akkor DDR3-st csak AM3-s CPU kezel mivel bennük vannak már DDR3-s vezérlők...
2011. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Igen az előttem szólónak igaza van. AM3-as CPU-nál DDR3-al AM2+ -nál DDR2-vel kombinálhatod csak.

2011. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!