Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt a videókárt...

Miért csinálja ezt a videókártyám?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy videókártyát, Radeon HD4650 AGP a típusa. Igazából játékhoz vettem, de a processzor ront inkább a játékokon..:S na, nem ez a lényeg, hanem megnyitottam a Sims 3-mat, aminek simán kéne működnie, és nem is szaggat, hanem amikor játszok, akkor a monitor néha újraindul. Ja, és néha olyat csinál, hogy ugye a játékban meg lehet fogni tárgyakat az egérrel és arrébb húzni, de amikor ez amonitor újraindulás van, akkor nem lehet ilyet csinálni. És csak a tárgyakkal van így, mert másra lehet kattintani. Nem tudom mi a baj, de nagyon idegesítő, mert egyszerűen nem tudok játszani...

Most meg amikor görgetem az lapot akkor nem görög normálisan, mert olyan, mintha a görgetés két képből állna.. (az egyik, ami még volt görgetés előtt, a másik, ami görgetés után lett).

Fogalmam sincs, mi lehet baja. Van valami ötletetek?


2011. dec. 14. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
talán a régi vga driver-t le kéne törölni, majd a Radeon HD4650 driverét letölteni az ati.com oldalról és feltelepíteni
2011. dec. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ílyen esetekbe a vsync-bekapcsolását ajánlanám de tudtommal a sims3-ban nincs, csak animáció finomítás, szóval kapcsold be azt, ha nincs a: Beállítások menűben.
2011. dec. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már bocs de amikor megláttam hogy radeon, elkezdtem köhögni. De ha a monitor újraindul, akkor azt kell elvinni egy szervízbe.
2011. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha csak a játéknál csinálja a monitornak nincs baja.
2011. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 _Zoldike_ ***** válasza:

Probald ki ezzel a driverrel:

[link]

2011. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!