Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya probléma. Elmegy...

Videókártya probléma. Elmegy a kép, kékhalál stb. szóval. Mi lehet a baj? További adatok lent.

Figyelt kérdés

Tavaly decemberbe vettem egy Sapphire Radeon HD3650 AGP-s kártyát. Igazábol játékra használom a gépet, már ami egy ilyenen elmegy (athlon 3000+ 1gb ram +a kártya) cod2, meg ilyenek. De van olyan játék, aminek simán futnia kéne, mint pl NFS Underground 1-2, Carbon. Ezekkel még játszottam is amikor megvettem, de ma pl akarok vele játszani, fogja magát és elmegy a kép, vagy vannak neki kedvencei, amikor valamilyen programot megnyitok, akár catalyst fogja magát és kékhalálozik, valami 0x0000000EA-val . Egyszer sem pasztáztam az 1 év alatt, de nem is tudom, hogy kell. elég kicsi ventilátor van az elég nagy méretü kártyán. Azon gondolkodok h lehet megunta az unalmast a venti és kicsit lassabban pörög, mint amikor megvettem? Boltba azt mondták semmi baja nincs

VGA Adatai:


Sapphire Radeon HD 3650 AGP_

512mb

128bit

DirectX 10.1


kép:

[link]


2011. dec. 15. 18:45
 1/9 A kérdező kommentje:
esetleg érdemes lehet felrakni a friss drivert ? vagy az nem biztos , hogy segít?
2011. dec. 15. 18:56
 2/9 A kérdező kommentje:

pc wizard kép:


[link]

2011. dec. 15. 18:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a hibaüzenet a videókártyára utal ez 100%. Szerintem rakd fel a legfrissebb drivert (ezzel semmit nem ártasz, inkább jót teszel) és utána írd meg, hogy mi lett.
2011. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

marhajó , telepíteném a legújjab drivert , erre azt írja , hogy a telepítés alatt álló szoftver nem ment át a windows logo tesztelésén amely a windows xp-vel való kompatiblitást vizsgálja


folytassam a telepítést vagy állítsam le?=/

2011. dec. 15. 19:05
 5/9 A kérdező kommentje:
lehet , hogy nem az én xp-m hez kompatiblis drivert szedtem le?:D
2011. dec. 15. 19:11
 6/9 A kérdező kommentje:
pedig x86ot ír , ami 32biteset jelent és azt szedtem le , akkor nemtudom valaki?=/
2011. dec. 15. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt szedted le? Ennek tuti jónak kell lennie és ez a legfrissebb: [link]
2011. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
amd.com-on néztem , valami 86megás volt megpróbálom ezt is :D
2011. dec. 15. 19:21
 9/9 A kérdező kommentje:
most jó 20perc nfs underground után elment a kép , azt jelezte monitor hogy No Signal... mint amikor nincs bekapcsolva a gép.:S
2011. dec. 15. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!