Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valakinek tapasztalata...

Attila1122 kérdése:

Van valakinek tapasztalata Dell D620 laptopon windows 7-tel?

Figyelt kérdés
Aki már használta win7-tel elmondaná a tapasztalatait? Nekem 2 Giga RAM van most benne csak a driverektől félek.
2011. dec. 15. 21:19
 1/2 CactusClone ***** válasza:
A D630-asnak sincs Windows 7-es supportja, így valószínű lesznek problémáid, mivel hivatalos Win7 driverek nincsenek hozzá.
2011. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, aktuális e még, de leírom a tapasztalataimat. Driverek vannak, a hivatalos vista driverek is működnek, szóval nyugodtan fel lehet rá tenni, aki még gondolkozik, azoknak is, mert ha nem is jön össze, megpróbálod, nem vesztesz vele semmit! Az egyetlen furcsaság nálam a hang akadozás. Nem tudom, lehet hogy az enyém egyedi eset, de lehet a driverek nem tökéletesek, vagy a processzor lenne gyenge? (Core2Duo T5600) Amit azért kétlek, mert egyébként nem lassú a gép. Az akadozás prosesszorterheléstől függetlenül fennáll. Nem tudom XP-nél vagy Vista-nál is akadozna e?
2012. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!