Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van két kérdésem. Segítséget...

Van két kérdésem. Segítséget kérek PLS! Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

1. ATI vagy nVidia? Melyik, miért?

2. Egy AMD HD6950 2GB körülbelül meddig lesz elég?


2011. dec. 17. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Az AMD Sokáig. A kettő közül az Nvidia. Én Nvidia párti vagyok. Egy GeForce GTX590 sokáig bírja majd, szerintem évekig nem fognak olyan játékot csinálni, amelyik a GTX590-en kifogna, persze ATI-ból is csinálnak szupererős kártyákat.
2011. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. nVidia. mert jobb a fizikai motorja

2. elég jó az élettartama (persze ha így érted)

2011. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előzővel egyetértek! XD MINDENKINEK!!!
2011. dec. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
GTX590 mi? Miért nem egyből SLI-be? A HD6950 remek kártya(nVidia ilyen árban csak GTX560Ti-t ad), gyártónál a sapphire*t ajánlom. A fizikára meg remélem nem a PhysX-t értetted. Am az AMD a legtöbb helyzetben jobb vétel, azok kivéve akiknek kell a CUDA. A PhysX meg érvnek szinte semmi.
2011. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, ízlés kérdése, mellesleg fantasztikus ötlet! 2db GeForce GTX590 SLI-ben és megvan a tökéletes grafika-erőmű!
2011. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ez nem ízlés. Sajna ezek már már tények.
2011. dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!