Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket választanátok a 2...

Melyiket választanátok a 2 laptop közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A 2 közti különbséget látom (hdd + proci), csak az a kérdés, hogy egy átlagos felhasználásra érdemes e a drágábbikat választani. (megér 26 ezer többletet a jobbik?)


amire használva lenne: netezés, film, photoshop cs5


Photoshopban képek utólagos színkorrigálása lenne csak, retusálás , ilyesmik.


2011. dec. 17. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyen felhasználásra bőven elég az i3. Még játszani is tudsz rajta ha akarsz. :) Egyébként jó kis gép.
2011. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Jenci ***** válasza:
Én a 742-t választanám.Igen a különbséget te is észrevetted.Hát nem is tudom,inkább azért a drágábbik,mert ugye laptopoknál maceráns dolog a fejlesztés.Ebben viszont erősebb a proci és nagyobb a merevlemez.Ez később kifizetődőbb lehet.
2011. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hát talán most még nem vennéd észre majd később amikor már elavult lesz akkor majd lehet azt mondod hogy megérte volna az a +26 de most nem hiszem hogy jelentőse érezni fogod


viszont a +180GB háttértár már megérné

2011. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A hdd annyira nem lényeg, mert van 2 db 2,5" 500gb külső.


Szóval valóban csak a proci a lényeg. Per pill szerintem is elég volna az olcsóbbik. Amikorra meg kevés lesz a proci, addigra a videokártya , meg a többi is elavult lesz.


Most talán az olcsóbbikkal szemezek, és veszek bele még 6 ezerért 4 giga ramot, és akkor is 20 ezres spórolok.


A másik kérdés, hogy nem nagyon kicsi az a 14"?


Ajándék lesz a laptop. A mostani már elavult, de az 15,6".


Nem lesz ez a 14" zavaróan kisebb?

2011. dec. 17. 21:03
 5/13 Jenci ***** válasza:
Azokhoz,amiket írtál én 15,6 colost vennék.
2011. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

a fene...


én is kicsinek tartom a 14" -t


pedig már azt hittem 2 nap nézegetés után sikerült választanom :)


nagyon megnehezíti a dolgom, hogy fehér kell :S

2011. dec. 17. 21:30
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor lehet ez lesz belőle:


[link]


jobb is talán mind2nél, csak hát nem fehér :(


majd átfújom :D

2011. dec. 17. 21:48
 8/13 A kérdező kommentje:

[link]


[link]



Ezek 15,6", most már ez a kettő versenyez...


A Dell a híre miatt lehet befutó, az Asus meg a fehér színe miatt (ajándék lesz, és ez volt a vágy :D )...


amúgy kb ugyan az a tudás,... webcam, hdd jobb a dellben, meg a garancia +1 év...

2011. dec. 17. 23:19
 9/13 Tudor Vidor ***** válasza:
Hidd el az a +1 év gari sokat számít, és a NVIDIA® GeForce® GT 525M 1GB GDDR3 erősebb.Dell Inspiron N5110 a jó választás.
2011. dec. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mondjuk én szemembe egy asus még mindig többet ér mint egy dell de ez ember kérdése
2011. dec. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!