Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit vegyek bele hogy birja az...

Mit vegyek bele hogy birja az új játékokat és még sokáig jó legyen? Ijen a gépem : AMD athlon (tm) 64 x2 dual core processor 4200+ 2.21ghz,3GB ram NVIDIA geforce 7025 / NVIDIA nForce 630

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 12:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%
hát ilyen gépbe szerintem vga-t vegyél többi elmegy...mennyit szánnál fejlesztésre?
2011. dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ebből már nem lehet jót kihozni. Olcsóbb/jobban megéri újat venni. És ezt hidd el, nem szemétségből írom, de sajnos ma egy ilyen proci játékok terén esélytelen, és nem is lehet bele újat tenni. A videokártyád is csak integrált (ha jól nézem), azt cserélni se lehet, újat meg nem éri meg mellé tenni. 120 ezerből kijön egy olyan gép, ami viszi a játékok nagy részét, persze csak akkor, ha AMD procit teszel bele, annak jobb az ár/érték aránya, jóval olcsóbb.
2011. dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%

Előző vagyok:

Kedves első, nem tudom, hogy mondhatod nyugodt szívvel, hogy a többi elmegy, mert NEM. Az a lényeg, hogy sokáig jó legyen... Ez nem hogy nem jó sokáig, hanem már egy éve A MINIMUM GÉPIGÉNYEKNEK SEM FELEL MEG. Ez a proci már nem futtat semmi új játékot.

2011. dec. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
az igaz de azért ha vesz bele egy 5670es vga-t akkor eljátszogathat vele...neklem 2.5ghz-es dual core-os celeron procim van de eljátszogatok vele...ha nincs pénze új gépre akkor ez a megoldás marad...
2011. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Tudor Vidor ***** válasza:
Szerintem ,ha tudod add el, pótold ki a pénzt és vegyél újat.
2011. dec. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az 2,5 és INTEL. Ez nem. AMD egy kicsit gyengébb. Nem mondom, hogy nem vinne pár játékot, de azt kérdezte, hogy SOKÁIG jó legyen, és az ÚJ játékokat vigye.
2011. dec. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
kedves második azért mondom nyugodt szível mivel az annyira számodra nagyra tartott MINIMUM GÉPIGÉNY semmit se mond...mivel én 2gb rammal, 2 magos celeron procival és egy 512es hulladék x1550es vga-val játszottam végig a cod8at lagg nélkül..pedig minimum gépigény szerint el se indulna
2011. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
57%

Annyira nem durván gyenge. Az egyértelmű hogy nem a legújabb

optimalizálatlan vackokkal kéne rajta játszani ha új VGA-t veszel bele. Ennek ellenére én is azt javasolnám hogy szabadulj meg ettől és vegyél újat ha teheted.

2011. dec. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%

"INTEL. Ez nem. AMD egy kicsit gyengébb"

ilyen kijelentést csak is pontos típusoknál lehet tenni. Persze az asztali high end piacon az intelnek nincs ellenfele.

2011. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én meg 19 FPS-en a GTA IV-t egy AMD Athlon 64 X2 4400+ procin, ami egy számmal nagyobb ennél, a GTA IV pedig 2008-as játék. Ja, és a COD6 se futott el, csak minimumon, igencsak akadva. Ez a proci még annál is gyengébb. Az Intel, mint már írtam más.
2011. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!