Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyen gépet vegyek?

Szerintetek milyen gépet vegyek?

Figyelt kérdés

Egy számítógépet szeretnék összerakatni, nagyjából 50-60 000 forint környékén. De talán még 70 000 is belefér.

Processzornak kétmagos, Intelt szeretnék, ilyet, vagy jobbat: IntelŸ CoreTM 2 Duo E7400

Videokártyának valami olyat ami azért viszi rendesen az újabb játékokat is. RAM minimum 2 Gb.

Nem igazán értek hozzá, alaplapokról és videokártyákról fogalmam sincs. Valaki nem tudna írni egy jó kis konfigurációt?


2011. dec. 18. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia :)


sajna 70 E ért ez nemigen fog menni :(

2011. dec. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
prociból inkább nem szeretnél ilyent mert elvault már és drága! 2gb RAM édes kevés! jah és 70 ezerből nem raksz össze gépet! hardveraprón nézz körül használt gépeknél!
2011. dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De drága dolog ma egy számítógép :D Lemaradtam már jó régen...

És valaki tudna ajánlani egy jó videokártyát? Azt hiszem a gép, amit tudnék szerezni Intel LGA775 alaplappal rendelkezik. De nem értem ez mit jelent.

2011. dec. 18. 14:29
 4/8 anonim válasza:
processzor foglalat.. de LGA 775-t ne vegyél mert régi és drága! helyette vmi AM3+ -os lap és egy AM3-as proci!
2011. dec. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lga 755 egy kihalt foglalat, nem eri meg ilyet venni vagy ilyet fejleszteni

jobban jarnal ha lga 1155 foglatatra epitenel vagy AMD-bol am3+ ra



70 ezerbol keptelenseg uj gepet venni a merevlemez arak miatt

2011. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

nem új gépet szeretnék, hanem egy gép egy részét összerakatni. Merevlemezem van, egy 1Tb-os Samsung (SATA)

Akkor kifejtem bővebben, mert noob vagyok.

Lehetőségem van 30 ezerért egy ilyen procival; 1 Gb DDR2 RAM-mal és többi alap dologgal egy gépet szerezni. Ehhez jönne még a merevlemezem, és már csak egy videokártya kéne.

VAGY:

Egy tök új gép ugyanebben az árban...

2011. dec. 18. 14:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Tehát valaki tud ajánlani egy videokártyát, vagy ahhoz mindenképpen kellenek alaplap adatok...
2011. dec. 18. 14:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia jó lenne tudni az alaplap pontos típusát is :))


Én ezt ajánlom vagyis ha az alaplapod megbirkózik vele ?!

[link]

2011. dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!