Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miben különbözik egy i5 egy...

Miben különbözik egy i5 egy i3-tól?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,hogy miben tér el egy i5-ös egy i3-as procitól,mert ahogy látom,erőben nem nagyon...ja és laptopról beszélünk.
2011. dec. 18. 19:50
 1/9 Panda Péter ***** válasza:
31%
az i5-ben van turbó, néhány extra utasításkészletet tud, plusz asszem a cache is nagyobb benne.
2011. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
meg + 2 általában, de nem mindegyiknél van!
2011. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy kicsit érthetőbben:D Bocs,de nagyoon nem hozzáértő vagyok...:)
2011. dec. 18. 19:57
 4/9 Panda Péter ***** válasza:
a turbót leszámítva semmi olyan, ami egy átlagfelhasználónak kellhet. az i3 értelemszerűen lassabb.
2011. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valami olyasmit olvastam,hogy az i5-nél lehet kapcsolni,hogy az integrált videókártya vagy a 3d kártya menjen...nem tudom,hogy ezzel mi a helyzet.minden esetre köszi eddig:)
2011. dec. 18. 20:00
 6/9 Panda Péter ***** válasza:
ez független attól, hogy i3, vagy i5, ezt modellje válogatja, van ahol van rá nyomógomb, van ahol nincs, és van olyan is, ahol ez automatikus.
2011. dec. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi szépen.még annyit kérdeznék,hogy ha választhatnál,melyiket választanád?minden félére [link]


[link]


ÁRAT NE NÉZD!

2011. dec. 18. 20:09
 8/9 Panda Péter ***** válasza:

őszintén? egyiket se. inkább egy aluminium fedeles HP Probookot megfelelő hardverrel.


ha mindenképpen e kettő közül kéne választani, akkor a Lenovo-t vinném el, a 2év gari miatt.

2011. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. dec. 18. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!