Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitorom jobb felén ki...

A monitorom jobb felén ki lehet menni az egérrel. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Szóval ezt úgy értem, hogy ki lehet húzni a dolgokat, ablakokat, ikonokat és a gép vagy nemtudom mi úgy érzékeli mintha ott lenne még a képernyőnek része... Nem vágom hogy lehet megcsinálni, hogy ott megakadjon az egér. Most cseréltem le a monitort eddig kocka LCD SyncMaster volt, most egy Benq E2220HD - monitort használok és ezzel van a baj... Szerintetek?
2011. dec. 18. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A monitor gombjait használva állíts rajta, van valami olyasmi hogy H position (horizontális állítási lehetőség) és V (vertikális).
2011. dec. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha DVI kábellel van csatlakoztatva akkor nem lehet állítani... Ha DSUB akkor megy minden rendesen csak nem éles a kép :S Nem tom mit csináljak... HDMI csatlakozóm nincs jelenleg.
2011. dec. 18. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Én összekötném DSUB-bal és megnézném a videokártya vezérlőjének a beállításait, más nem nagyon jut eszembe.

Azon belül is lehet mozgatni a képet, de hogy miktől tűnhet neked életlennek, arra nincs ötletem.

2011. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Én! Tökéletesen tudom a választ, már volt ilyen gondom!!!! Szóval engedélyezve van a beépített kértya, így ha a beépítettre kötnél mégegy monitort, akkor az egér nem tűnne el, hanem a másik monitoron folytatódna.!!! Szóval bemész a Bios-ba és keresel egy olyat, ami a GPU-ra utal. menüpontként ki lesz választva hogy Always Enable, de te válaszd az Enable if no GPU menüpontot!
2011. dec. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Viszont hasznos dolog! ha a külső és beépített kártya teljesítménye nem tér el nagyban, akkor élvezet használni! Én a faterom monitorját tettem a magamé mellé, aztán elintéztem az összekötést, beállításokat, és FULL HD ban néztem filmeket! Igaz kicsit zavaró volt középen az elválasztó csík, de élvezetes volt! Jobb mint egy TV-n nézni, feltéve ha nem FULL HD-s LED TV-ről beszélünk! Egyyébként hogy biztosra menj, meg is nézheted a Tulajdonságokban. Asztal jobbklikk, Tulajdonságok, Beállítások és ott ha 2 monitor van 1-es és 2-es számmal ellátva, akkor biztos hogy ezért volt. Amennyiben nem sikerül a Bios-ban meglelni ennek a funkciónak a kikapcsolását, az előbb leírt helyen a 2-es monitort húzd át oldalról mondjuk alulra vagy felülre, ahol nem jár sokat az egér, mellesleg ha csak egy monitort használsz, nem ajánlott élni ezzel a funkcióval, mert néha-néha eltűnhetnek ikonok, fájlok. Mármint átkerülnek a második monitorra, ahol semmit sem látsz. XD
2011. dec. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ú, bocsesz, ezt jól elnéztem, nem figyeltem az éltelenségre. Próbáld a felbontást állítani. Mellesleg muszály hogy legyen valamilyen menü a monitoron, amivel kiküszöbölhetőek az ilyen hibák.
2011. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végülis megoldottam, két képernyő volt rácsatlakoztatva, azt írta ki, mert még a régit is megjegyezte a win7, töröltem a régit, és így megoldódott.. Én sem tudom pontosan, hogy csináltam :) De azért köszi!
2011. dec. 23. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!